SIEMENS Simatic S5 - 6ES5252-3AA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5252-3AA13

6ES5252-3AA13 pracuje jako moduł sterowania w pętli zamkniętej typu IP-252. Dostępny sprzęt wyprodukowano dla platformy kontrolerów PLC Siemens SIMATIC S5. Proponowany w naszym sklepie podzespół jest wyposażony w budowę techniczną wyjątkowo dobrą do inicjowania operacji sterowniczych w obszarze przemysłu, dlatego bez występujących problemów będzie funkcjonować w najbardziej wymagających zakładach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł sterujący - 6ES5252-3AA13

6ES5252-3AA13 jest numerem modułu o budowie przystosowanej pod kątem technologicznym specjalnie do wymogów przemysłowych aplikacji. Zastosowanie tego akcesorium ułatwia wydajne przeprowadzanie pracy sterownika PLC w rozmaitych obszarach i środowiskach. Udostępniany w asortymencie naszego sklepu wariant produktowy z serii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens ułatwia zgodne z wymaganiami wdrażanie procesów PLC.

Zalety i specyfikacja

Moduł proponowany przez nasz sklep wykazuje zgodność z różnymi wieloma jednostkami z edycji sterowników Siemens S5. Układ ten uwzględnia w wyraźnej mierze przystosowane w zakresie technicznym programowalne sterowniki logiczne. Sprzedawane jednostki centralne Siemens SIMATIC S5 wyróżniają się tym, że posiadają w większości odmienne szerokości montażowe, wysokości obudów, architektury procesorów bądź też pamięć programową.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla rodziny SIMATIC S5 marki Siemens wystawiamy na sprzedaż przystosowane moduły, jak np. kompatybilne moduły wejść i wyjść, moduły do komunikacji, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemowe, moduły zasilacza, liczniki, a do tego komplety montażowe. Narzędzie inżynierskie do pracy i konfiguracji produktów SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w kompatybilnej odsłonie. Podzespoły w tej wersji nadal efektywnie są użytkowane w strefach zakładowych, które nie zostały rozbudowane do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7. Moduł oferowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep jest dostępny w wariancie używanym.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5252-3AA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt