SIEMENS Simatic S5 - 6ES5252-3AA31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5252-3AA31

6ES5252-3AA31 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się inteligentny moduł wejść i wyjść IP-252KX do sterowania formą wtryskową w pętli otwartej. Urządzenie proponowane w naszym sklepie internetowym jest częścią systemu programowalnych sterowników logicznych S5. Model ten zaopatrzono w budowę techniczną wyjątkowo dobrze dopasowaną do zadziałania w obszarach automatyki, a tym samym bezawaryjnie działającą w różnych aplikacjach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść - 6ES5252-3AA31

6ES5252-3AA31 to numer produktu, którym jest moduł o konstrukcji dostosowanej specjalnie względem potrzeb najróżniejszych układów systemowych. Zakup oferowanego przez nasz sklep Magsteron wariantu ułatwia wydajne wykonywanie projektów sterownika w przemysłowych dziedzinach automatyki. Proponowany podzespół wyposażenia z grupy logicznych sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens przyspiesza zgodne z wymaganiami obsługiwanie procesów technologicznych.

Specyfikacja techniczna

Moduł sprzedawany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron jest przystosowany do działania z innymi podzespołami w systemie logicznych sterowników SIMATIC Siemens S5. Układ ten uwzględnia w wyraźnej mierze różne w zakresie technicznym podzespoły. Konkretne produkty S5 Siemens zwracają uwagę tym, że mają w większości zróżnicowane szerokości instalacyjne, wysokości instalacyjne obudowy, architektury procesorów i zasoby pamięci.

Funkcjonalności i możliwości

W serii S5 marki Siemens wystawiamy na sprzedaż rozmaite podzespoły, jak m.in. uzupełniające moduły wejścia i wyjścia, interfejsy komunikacyjne, adaptery, przekaźniki sterownicze, karty pamięciowe, moduły modemu, zasilacze dedykowane, moduły zliczające bądź też zestawy montażowe. Oprogramowanie do modyfikacji programów PLC S5 to STEP5 w zgodnej technologicznie wersji produktowej. Podzespoły wyposażenia z tej rodziny obecnie nadal znajdują się w eksploatacji w strefach przemysłu niepoddanych aktualizacji do sterownika w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5252-3AA31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt