SIEMENS Simatic S5 - 6ES5252-3BA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5252-3BA11

6ES5252-3BA11 to numer, pod którym sprzedajemy moduł interfejsu IP-252. Wariant oferowany w sklepie Magsteron wywodzi się z odsłony sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzedawany przez nas sprzęt posiada specyfikację optymalnie przystosowaną do przeprowadzania procesów w otoczeniu automatyki przemysłowej, dzięki czemu też bez jakichkolwiek przeszkód wykonuje pracę w bardzo różnych obszarach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5252-3BA11

6ES5252-3BA11 - pod takim numerem katalogowym można kupić moduł interfejsu o budowie dobranej pod względem technicznym specjalnie do wymagań całkowicie profesjonalnych linii zakładowych. Wybór tego podzespołu pozwala na błyskawiczne ukierunkowanie czynności PLC w różnych zakładach automatyki. Udostępniany na specjalne zamówienie w naszym asortymencie wariant modelowy dla urządzeń Siemens SIMATIC S5 usprawnia skuteczne kontrolowanie skomplikowanych cykli systemu sterowania.

Specyfikacja techniczna

Moduł interfejsu proponowany na zamówienie w sklepie Magsteron został zaprojektowany kompatybilnie z wieloma różnymi częściami systemu urządzeń SIMATIC S5. Układ ten zawiera w dużej mierze zróżnicowane w zakresie konstrukcyjnym sterowniki PLC. Wybrane sterowniki PLC S5 marki Siemens odznaczają się tym, że mają indywidualnie przystosowane rozmiary technologii obudowy, rdzenie procesora oraz pojemność pamięci.

Funkcje i zastosowania

Dla systemu SIMATIC S5 prezentowane są przydatne podzespoły, do których zaliczają się uniwersalne moduły wyjść i wejść, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięciowe, karty modemów, źródła energii, moduły pomiarowe czy szyny instalacyjne. Środowisko do obsługi PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w trafnej odsłonie. Komponenty wyposażenia tej rodziny przez cały czas bywają stosowane w obiektach niezaktualizowanych do sterownika w wersji S7. Moduł proponowany na specjalne zamówienie pozostaje obecnie wycofany z produkcji przez producenta, dlatego oferujemy go w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5252-3BA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt