SIEMENS Simatic S5 - 6ES5256-3AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5256-3AA11

6ES5256-3AA11 - takim numerem katalogowym wyróżnia się moduł interfejsu VISRAM 256. Sprzęt sprzedawany w sklepie Magsteron przygotowano dla układów sterownika PLC Siemens S5. Proponowany przez nas produkt uzyskał funkcjonalność specjalnie zaprojektowaną do zastosowania sterowniczego w segmencie automatyki przemysłowej, dlatego też w stu procentach produktywnie może się sprawdzić w najliczniejszych zadaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5256-3AA11

6ES5256-3AA11 - takim numerem charakteryzuje się moduł interfejsu o charakterystyce zoptymalizowanej do wymagań całkowicie profesjonalnych aplikacji systemowych. Konstrukcja sprzedawanego obecnie w naszym sklepie urządzenia zdecydowanie ułatwia uruchamianie działań sterowniczych w zaawansowanych obiektach automatyki. Udostępniany komponent wyposażenia edycji kontrolera SIMATIC S5 firmy Siemens usprawnia ekonomiczne wdrażanie programów układu sterowania.

Korzyści i specyfikacja

Moduł interfejsu oferowany na specjalne zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową będzie przystosowany do działania z wieloma rozmaitymi produktami z edycji programowalnych sterowników SIMATIC S5. Linia ta zawiera różniące się od siebie technicznie produkty. Wybrane PLC S5 marki Siemens wyróżniają się tym, że mają indywidualnie określone szerokości instalacyjne, wysokości instalacyjne obudów, procesory lub roboczą pamięć.

Parametry i zastosowania

W technologii S5 marki Siemens prezentowane są dostosowane moduły, do których zaliczamy dodatkowe moduły wyjść i wejść, komunikacyjne złącza, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, modemy internetowe, moduły zasilające, moduły pomiarowo-zliczające bądź też szyny montażowe. Platforma inżynieryjna do obsługi programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w dostosowanej technologicznie edycji. Części wyposażenia z taką budową wciąż wydajnie mogą sprawdzić się w strefach zakładu, których nie poddano modernizacji do odsłony SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5256-3AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt