SIEMENS Simatic S5 - 6ES5256-3AB21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5256-3AB21

6ES5256-3AB21- takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł interfejsu IM-256. Sprzedawany podzespół przynależy do edycji sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. Komponent oferowany w naszym sklepie internetowym uzyskał specyfikację odpowiednią do inicjowania działań sterowniczych w segmentach przemysłowych, przez co bez większych komplikacji będzie działać w najbardziej skomplikowanych obszarach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5256-3AB21

6ES5256-3AB21 to sprzedawany w sklepie Magsteron moduł interfejsu o konstrukcji pod kątem technicznym dostosowanej specjalnie względem parametrów systemu automatyki SIMATIC. Jakość technologiczna oferowanego w naszym sklepie rozwiązania gwarantuje całkowicie bezproblemowe ukierunkowanie prac sterownika w zróżnicowanych środowiskach. Przedstawiany przez nasz sklep internetowy model opracowany dla logicznych sterowników S5 marki Siemens ułatwia skuteczne inicjowanie niestandardowych aplikacji układu automatyki.

Specyfikacja i zalety

Oferowany przez nas moduł interfejsu jest przystosowany do pracy razem z wieloma podzespołami należącymi do edycji programowalnych sterowników S5. Generacja ta obejmuje odpowiednio dostosowane w zakresie jakościowym komponenty. Dostarczane PLC S5 odznaczają się tym, że uzyskały w większości indywidualne głębokości konstrukcji obudowy, parametry procesora oraz pamięć dla użytkownika.

Funkcje i możliwości

W standardzie S5 firmy Siemens znajdziesz uniwersalne urządzenia, którymi są rozszerzające moduły wejścia i wyjścia, moduły ułatwiające komunikację, adaptery, przekaźniki sterownicze, karty Micro SD, moduły modemu, źródła energii, moduły zliczająco-pomiarowe oraz szyny montażowe. Narzędzie inżynierskie do tworzenia programów urządzeń Siemens S5 to STEP5 w specjalnie dopasowanej specyfikacji produktowej. Sterowniki logiczne z tego układu nieustannie mogą być stosowane w obszarach automatyki, które nie są zmodernizowane do wersji SIMATIC S7. Moduł oferowany na zamówienie przez nasz sklep internetowy jest dostępny w wariancie używanym.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5256-3AB21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt