SIEMENS Simatic S5 - 6ES5262-8MB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5262-8MB12

6ES5262-8MB12 - taki numer katalogowy otrzymał moduł sterowania IP-262 w pętli zamkniętej S-LOOP przeznaczony dla kontrolerów 100U, 95U i 90U. Oferowany przez nas produkt stanowi rozwiązanie z serii SIMATIC PLC S5 firmy Siemens. Model dostępny w naszym sklepie uzyskał specyfikację praktycznie dobraną do przeprowadzania procesów w obszarach automatyki, dlatego z powodzeniem spełnia funkcje w standardowych obszarach zakładu przemysłowego.

Siemens SIMATIC S5 - moduł sterujący - 6ES5262-8MB12

6ES5262-8MB12 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł sterujący, który posiada budowę odpowiednio przystosowaną względem specyfiki technologicznej najliczniejszych aplikacji. Wybór tego proponowanego przez nas modelu usprawnia realizację programów PLC w zróżnicowanych zakładach. Przedstawiany przez nasz sklep wariant opracowany dla programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 optymalizuje efektywne inicjowanie harmonogramów układów sterowania.

Zalety i specyfikacja

Moduł sterujący dostępny na zamówienie będzie pracować z rozmaitymi produktami z linii logicznych sterowników programowalnych S5. Seria ta oferuje stosunkowo zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym kontrolery. Dostarczane podzespoły SIMATIC S5 marki Siemens zwracają uwagę tym, że posiadają różne wysokości, głębokości i szerokości montażowe technologii obudowy, możliwości procesora, a także zasoby pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla podkategorii S5 marki Siemens dostarczamy najróżniejsze elementy, jakimi są chociażby niestandardowe moduły wejściowe i wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemów, źródła energii, moduły licznikowe oraz szyny montażowe. Narzędzie programistyczne do opracowywania programów sterowników S5 to STEP5 w optymalnie dopasowanej specyfikacji produktowej. Elementy wyposażenia w tym wykonaniu nadal powszechnie mogą pracować w strefach przemysłu, których nie poddano modernizacji do SIMATIC w wersji S7. Moduł sprzedawany na specjalne zamówienie przez sklep internetowy Magsteron obecnie jest wycofany z rynku przez producenta, ale możemy dostarczyć jego odnowiony wariant w formie produktu używanego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5262-8MB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt