SIEMENS Simatic S5 - 6ES5263-8MA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5263-8MA12

6ES5263-8MA12 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł pozycjonowania IP-263 z 2 kanałami, który został wyposażony w enkoder inkrementalny/SSI oraz współpracujący z jednostkami ET 200U, 100U, 95U i 90U. Proponowany w naszym internetowym sklepie podzespół przygotowano dla rodziny sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Model posiada funkcjonalność specjalnie dobraną do pracy w otoczeniu przemysłowym, dlatego też bez komplikacji może się sprawdzić w najbardziej wymagających układach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5263-8MA12

6ES5263-8MA12 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł pozycjonowania o konstrukcji pod względem technicznym dostosowanej specjalnie do parametrów wielu rozmaitych układów sterowania. Konstrukcja mechaniczna tego akcesorium zapewnia w stu procentach profesjonalne uruchamianie aplikacji w trudnych obszarach automatyki. Udostępniany na zamówienie wariant modelowy z generacji urządzeń S5 firmy Siemens pozwala na skuteczne realizowanie różnych operacji kontrolera.

Korzyści i specyfikacja

Moduł pozycjonujący sprzedawany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest wykonany kompatybilnie z wieloma jednostkami serii sterowników Siemens SIMATIC S5. Generacja ta obejmuje wyjątkowo zbalansowane pod względem konstrukcyjnym modele CPU. Oferowane programowalne sterowniki logiczne SIMATIC S5 firmy Siemens uzyskały w większości różne warianty instalacyjne obudowy, dane procesora oraz pamięć dla użytkownika.

Funkcje i zastosowania

W dziedzinie SIMATIC S5 firmy Siemens mamy do zaoferowania dedykowane moduły, jakimi są niestandardowe moduły wejścia i wyjścia, moduły ułatwiające komunikację, moduły z adapterami, przekaźniki, pamięci Micro SD, moduły modemów, źródła energii, moduły licznikowe, a do tego również komplety instalacyjne. Narzędzie programistyczne do zarządzania programami sterowników SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie wersji produktowej. Artykuły z taką budową nierzadko nadal są stosowane w otoczeniu nieunowocześnianym do wariantu Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5263-8MA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt