SIEMENS Simatic S5 - 6ES5267-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5267-8MA11

6ES5267-8MA11 spełnia funkcję modułu pozycjonowania IP267 do sterowania silnikiem krokowym we współpracy z kontrolerami 90U, 95U, 100U i ET 200U. Sprzedawane w naszym sklepie urządzenie jest częścią serii sterownika logicznego PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Model ten zwraca uwagę poprzez technologię optymalnie dopasowaną do wykonywania procesów w obszarach automatyki przemysłowej, więc tym samym bezpiecznie działa w najbardziej wymagających procesach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5267-8MA11

6ES5267-8MA11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł pozycjonowania o konfiguracji technicznej dopasowanej do standardów branży przemysłowej. Specyfika proponowanego modelu zapewnia w pełni efektywne wykonywanie czynności sterownika w najbardziej zaawansowanych obszarach. Sprzedawany w naszym sklepie model z kategorii sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens gwarantuje sprawne obsługiwanie licznych procesów na linii PLC.

Korzyści

Moduł pozycjonowania dostępny na specjalne zamówienie w sklepie internetowym Magsteron będzie przystosowany do pracy z innymi modelami linii logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Standard ten obejmuje w wyraźnej mierze zróżnicowane w zakresie technologicznym CPU. Wyprodukowane sterowniki Siemens SIMATIC S5 wyróżniają się tym, że mają specjalnie dostosowane głębokości, szerokości i wysokości montażowe obudowy, dane procesora, a także wysokość pamięci.

Funkcje i zastosowania

W linii SIMATIC S5 marki Siemens znajdziesz rozmaite elementy, jak np. wszechstronne moduły wejścia i wyjścia, moduły ułatwiające komunikację, adaptery, przekaźniki, karty Micro SD, moduły modemu, moduły zasilające, liczniki, a do tego także szyny montażowe. Oprogramowanie inżynierskie do kreowania i modyfikowania programów programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens to STEP5 w przystosowanej wersji konfiguracyjnej. Komponenty wyposażenia o takich parametrach czasami eksploatuje się w obszarach przemysłowych niepoddanych aktualizacji do nowszych wersji sterownika Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5267-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt