SIEMENS Simatic S5 - 6ES5281-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5281-4UA11

6ES5281-4UA11 to numer katalogowy produktu, którym jest moduł licznika z zasilaniem 24 V dla modeli 115U/H, 135U i 155U/H. Oferowany w naszym sklepie internetowym model należy do odsłony sterowników PLC S5 marki Siemens. Produkt ten wyposażono w konstrukcję techniczną dobrze zoptymalizowaną do zadziałania w obszarach automatyki przemysłowej, przez co w stu procentach produktywnie sprawdza się w złożonych projektach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł licznika - 6ES5281-4UA11

6ES5281-4UA11 - taki numer katalogowy posiada moduł licznika o konstrukcji pod kątem technicznym dopasowanej do wymagań całego szeregu projektów. Specyfikacja oferowanego rozwiązania gwarantuje w pełni bezproblemowe wdrażanie projektów PLC w wyjątkowo zróżnicowanych środowiskach automatyki przemysłowej. Oferowany w naszym sklepie internetowym Magsteron wariant produktowy z edycji sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5 umożliwia ekonomiczne inicjowanie rozmaitych zadań i procesów.

Korzyści

Moduł licznika udostępniany na specjalne zamówienie w naszej ofercie można stosować z innymi przemysłowymi urządzeniami dedykowanymi dla logicznych sterowników S5. Podkategoria ta uwzględnia znacząco przystosowane pod względem technicznym komponenty. Dostępne warianty SIMATIC S5 Siemens uzyskały dość zróżnicowane wysokości, głębokości i szerokości instalacyjne obudowy, systemy scalone oraz rozmiary pamięci.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla systemu SIMATIC S5 firmy Siemens dostarczane są praktyczne komponenty, jak chociażby elastyczne moduły wejścia i wyjścia, złącza do komunikacji, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, karty modemowe, zasilacze dedykowane, moduły zliczające, a do tego również komplety montażowe. Narzędzie do pracy i parametryzacji sterowników PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w przystosowanej specyfikacji produktowej. Produkty z tej odsłony wciąż wydajnie mogą działać w strefach zakładu, które nie zostały zaktualizowane do sterownika SIMATIC w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5281-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt