SIEMENS Simatic S5 - 6ES5281-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5281-4UA12

6ES5281-4UA12 - takim numerem katalogowym producent oznaczył w katalogu moduł licznika IP-281 w wersji dla 115U/H, 135U i 115U/H z zasilaniem pokładowym 24 V. Sprzedawany w naszym internetowym sklepie podzespół opracowano dla generacji sterowników PLC Siemens SIMATIC S5. Proponowany wariant posiada budowę najbardziej odpowiednią do zastosowań w obszarze zakładów przemysłowych, dzięki czemu z pełnym powodzeniem spełnia funkcje w specjalistycznych procesach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł licznika - 6ES5281-4UA12

6ES5281-4UA12 - pod takim numerem zamówisz moduł licznikowy o konstrukcji technologicznej odpowiednio dostosowanej do zapotrzebowania specjalistycznych aplikacji branżowych. Zakup tego urządzenia zdecydowanie ułatwia bezproblemowe uruchamianie operacji w niestandardowych warunkach automatyki. Oferowany na zamówienie w asortymencie naszego sklepu internetowego element wyposażenia wyprodukowany specjalnie dla SIMATIC S5 firmy Siemens usprawnia skuteczne inicjowanie standardowych zadań PLC.

Specyfikacja i korzyści

Moduł licznikowy proponowany przez nasz sklep internetowy Magsteron jest wykonany zgodnie z różnymi elementami serii programowalnych sterowników logicznych S5. Podkategoria ta obejmuje wyjątkowo zbalansowane technologicznie sterowniki PLC. Dostępne sterowniki S5 marki Siemens wyróżniają się tym, że posiadają dość zróżnicowane wysokości technologii obudowy, dane procesora bądź też pamięć RAM.

Funkcje i dane techniczne

Dla układu S5 firmy Siemens można zamówić także różne rozwiązania, do których należą uzupełniające moduły wejściowe i wyjściowe, złącza do komunikacji, adaptery, przekaźniki, karty pamięci, modemy, źródła zasilania, moduły pomiarowo-zliczające, jak również szyny instalacyjne. System do opracowywania programów programowalnych sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w kompatybilnej edycji. Sprzęty wycofanej już serii cały czas eksploatuje się w układach, które nie są zaktualizowane do sterownika w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5281-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt