SIEMENS Simatic S5 - 6ES5281-4UP11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5281-4UP11

6ES5281-4UP11 - taki numer katalogowy posiada moduł licznika IP-281 z zasilaniem 5-24 V przeznaczony dla 115U/H, 135U i 155U/H. Komponent oferowany w naszym sklepie zalicza się do układów kontrolerów PLC SIMATIC S5. Sprzęt proponowany w sklepie Magsteron uzyskał specyfikację wyjątkowo dobrze dobraną do spełniania funkcji w branży automatyki, w wyniku czego całkowicie sprawnie może działać w różnych systemach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł licznika - 6ES5281-4UP11

6ES5281-4UP11 - taki numer otrzymał moduł licznika o specyfikacji zoptymalizowanej względem konfiguracji przemysłowych systemów zakładowych. Budowa dostępnego w naszym sklepie internetowym rozwiązania ułatwia w pełni specjalistyczne ukierunkowanie aplikacji PLC w nietypowych obszarach. Przedstawiany przez nas element przeznaczony specjalnie dla SIMATIC S5 marki Siemens ułatwia zgodne z wymaganiami inicjowanie ważnych działań sterownika PLC.

Zalety

Moduł licznika udostępniany w naszym sklepie internetowym jest zgodny z wieloma uniwersalnymi produktami dedykowanymi dla PLC S5 firmy Siemens. Linia ta uwzględnia w znacznej mierze różniące się od siebie pod względem technologicznym podzespoły. Udostępnione CPU Siemens SIMATIC S5 przykuwają uwagę tym, że otrzymały stosunkowo inne wysokości obudowy, specyfikacje procesora, a także pamięć dla użytkownika.

Funkcjonalności i zastosowania

W rodzinie S5 marki Siemens możesz kupić także inne przydatne komponenty, jakimi są chociażby uniwersalne moduły wejścia i wyjścia, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy, moduły do zasilania, moduły licznikowe bądź też szyny instalacyjne. Platforma inżynieryjna do zarządzania programami sterowników SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w odpowiedniej odsłonie produktowej. Sterowniki tej rodziny nieustannie są wykorzystywane w strefach automatyzacji nieunowocześnianych do nowszych wariantów sterownika. Moduł licznika sprzedajemy jako produkt używany z bezpiecznego źródła.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5281-4UP11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt