SIEMENS Simatic S5 - 6ES5281-4UP12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5281-4UP12

6ES5281-4UP12 jest oferowanym w sklepie Magsteron modułem licznika IP-281 zasilanym przez 5-24 V oraz dedykowanym CPU 115U/H, 135U i 155U/H. Podzespół sprzedawany w naszym sklepie internetowym należy do edycji kontrolera PLC S5 marki Siemens. Dostępny w naszym sklepie model zaopatrzono w konstrukcję optymalnie dobraną do inicjowania działań sterowniczych w środowisku zakładowym, więc idealnie sprawdza się w wymagających operacjach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł licznika - 6ES5281-4UP12

6ES5281-4UP12 to dostępny na zamówienie moduł licznika, który posiada specyfikację techniczną dopasowaną do wymogów wielu licznych obszarów systemu automatyki. Jakość tego produktu usprawnia efektywne wdrażanie projektów w zróżnicowanych obszarach przemysłowych. Proponowany w naszym sklepie internetowym sprzęt z gamy logicznych sterowników S5 zapewnia skuteczne obsługiwanie wymagających planów linii sterowniczych.

Specyfikacja i korzyści

Moduł licznika oferowany na specjalne zamówienie w sklepie Magsteron zapewnia kompatybilność z licznymi modelami z edycji sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. System ten zawiera rozmaite pod względem konstrukcyjnym produkty. Proponowane podzespoły SIMATIC S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że mają w większości odmienne wysokości, głębokości i szerokości montażowe konstrukcji obudowy, rdzenie procesora lub też zasoby pamięci.

Parametry i możliwości

W standardzie S5 firmy Siemens proponujemy specjalne akcesoria, jak między innymi wielokierunkowe moduły wyjść i wejść, moduły dedykowane komunikacji, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemu, moduły zasilaczy, moduły licznikowe, a do tego również zestawy instalacyjne. Inżynieryjne oprogramowanie do zarządzania programami programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej wersji. Rozwiązania w tej odsłonie nieustannie mogą być stosowane w strefach branży niezaktualizowanych do nowszych wersji sterownika Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5281-4UP12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt