SIEMENS Simatic S5 - 6ES5288-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5288-4UA11

6ES5288-4UA11 to numer katalogowy, pod którym zakupisz moduł enkodera pozycji IP-288 dla napędów szybkiego przesuwu. Dostępny w naszym internetowym sklepie produkt został stworzony dla generacji sterowników PLC Siemens SIMATIC S5. Sprzedawany sprzęt obsługuje 3 kanały, a także posiada funkcje elektronicznego sterowania krzywką czy enkodery pozycji przyrostowej i bezwzględnej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł enkodera pozycji - 6ES5288-4UA11

6ES5288-4UA11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł o budowie technologicznej przystosowanej specjalnie względem charakterystyki zautomatyzowanych projektów branżowych. Wykorzystanie tego akcesorium zapewnia bezpieczne wykonywanie aplikacji sterownika w niestandardowych zakładach przemysłowych. Dostępny w asortymencie naszego sklepu model z serii sterowników programowalnych SIMATIC S5 przyspiesza wydajne inicjowanie najbardziej niestandardowych cyklów układu automatyki.

Zalety

Moduł enkodera pozycji sprzedawany przez sklep Magsteron jest przystosowany do funkcjonowania z różnymi istotnymi podzespołami wliczanymi do serii PLC SIMATIC S5. Generacja ta uwzględnia niestandardowe jakościowo programowalne sterowniki logiczne. Proponowane kontrolery Siemens S5 przykuwają uwagę tym, że uzyskały indywidualnie przystosowane głębokości konstrukcji obudowy, dane obliczeniowe i pamięć na program.

Funkcje i zastosowania

W kategorii SIMATIC S5 możesz zakupić kompatybilne produkty, jak np. dołączane moduły wejściowe i wyjściowe, moduły do komunikacji, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemów, źródła zasilania, moduły pomiarowe i zestawy montażowe. Oprogramowanie do pracy i parametryzacji programowalnych sterowników PLC Siemens S5 to STEP5 w dedykowanej konfiguracji numerowej. Urządzenia w tym układzie wciąż efektywnie stosuje się w strefach automatyki przemysłowej niezaktualizowanych do wariantu Siemens S7. Moduł ten nie jest obecnie produkowany przez firmę Siemens, dlatego aktualnie dostarczamy jego odnowioną wersję od zaufanego dostawcy.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5288-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt