SIEMENS Simatic S5 - 6ES5300-5LB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5300-5LB11

6ES5300-5LB11 - taki numer katalogowy otrzymał moduł interfejsu IM-300 do konfiguracji centralnej z jednostkami 130K, 130W, 135U i 150K. Proponowany w sklepie Magsteron komponent zalicza się do układu sterownika PLC S5 marki Siemens. Produkt posiada budowę technologiczną dopasowaną do kontrolowania procesów w otoczeniu automatyki, dzięki temu w pełni skutecznie może brać udział w różnych procesach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5300-5LB11

6ES5300-5LB11 - taki numer otrzymał moduł interfejsu, który posiada budowę techniczną odpowiednio dopasowaną do specyfikacji wielu rozmaitych projektów. Użycie tego kontrolera zapewnia stuprocentowo wydajne inicjowanie zadań w specjalistycznych obszarach automatyki przemysłowej. Sprzedawany na specjalne zamówienie przez Magsteron model umożliwia efektywne kontrolowanie najbardziej niestandardowych czynności układu PLC.

Korzyści

Udostępniany na specjalne zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową moduł interfejsu jest przystosowany do pracy z wieloma praktycznymi produktami systemu programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens. Seria ta posiada znacząco rozmaite w zakresie technicznym modele. Zamawiane produkty Siemens SIMATIC S5 mogły otrzymać dość odmienne wymiary instalacyjne obudów, możliwości procesora bądź też pamięć RAM.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla serii S5 Siemens możesz zamówić także przeróżne elementy, do których zaliczamy załączane moduły wyjść i wejść, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki, karty pamięciowe, karty modemów, moduły do zasilania, moduły liczników czy też szyny montażowe. Platforma inżynieryjna do tworzenia programów sterowników logicznych PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w trafnie dopasowanej konfiguracji. Części wyposażenia wycofanej generacji wciąż powszechnie znajdują się w użytkowaniu w obiektach niepoddanych unowocześnieniu do sterownika Siemens typu S7. Moduł proponowany na specjalne zamówienie możesz zakupić jako produkt używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5300-5LB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt