SIEMENS Simatic S5 - 6ES5301-5AA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5301-5AA13

6ES5301-5AA13 to sprzedawany przez nas moduł interfejsu IM-301. Dostępny w naszym sklepie model wyprodukowano dla struktury kontrolerów PLC Siemens SIMATIC S5. Dostępny w sklepie Magsteron wariant jest zaopatrzony w budowę technologiczną zaprojektowaną specjalnie do wdrażania procesów sterowniczych w otoczeniu zakładów, dlatego wyjątkowo dobrze sprawdza się w wykonywaniu zaawansowanych czynności przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5301-5AA13

6ES5301-5AA13 spełnia funkcję modułu interfejsowego o budowie technologicznej odpowiednio przygotowanej względem wymagań w pełni profesjonalnych projektów zakładowych. Specyfika tego podzespołu gwarantuje wydajne wdrażanie czynności sterowniczych w nietypowych obszarach automatyki. Proponowany w naszym sklepie internetowym model sprzętu z podkategorii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens usprawnia zgodne z wytycznymi przeprowadzanie skomplikowanych procesów systemu sterowania.

Zalety

Moduł interfejsowy proponowany w sklepie Magsteron jest przystosowany do działania z wieloma produktami z generacji logicznych sterowników S5 firmy Siemens. Standard ten oferuje w znacznej mierze zoptymalizowane w zakresie konstrukcyjnym urządzenia. Sklasyfikowane jednostki centralne CPU S5 mogą posiadać specjalnie dobrane wymiary obudowy, procesory czy wielkość pamięci.

Funkcje i zastosowania

Dla serii Siemens S5 oferujemy przystosowane moduły, jak m.in. dodatkowe moduły wyjścia i wejścia, moduły komunikacyjne, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemów, moduły zasilacza, moduły zliczająco-pomiarowe, a ponadto szyny instalacyjne. Narzędzie do obsługi produktów SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej odsłonie konfiguracyjnej. Produkty z tej kategorii obecnie wciąż bywają stosowane w systemach, które nie są zmodernizowane do wersji SIMATIC Siemens S7. Moduł ten jesteśmy w stanie zamówić jako wersję przywróconą z rynku wtórnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5301-5AA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt