SIEMENS Simatic S5 - 6ES5301-5AU12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5301-5AU12

6ES5301-5AU12 - taki numer produktu otrzymał moduł interfejsu IM-300 do zdecentralizowanych połączeń na odległość 200 m. Proponowany w sklepie Magsteron produkt przynależy do konfiguracji programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens. Model dostępny w naszym asortymencie wyróżnia się poprzez funkcjonalność zaprojektowaną specjalnie do inicjowania procesów sterowniczych w obszarach zakładowych, więc znajdzie zastosowanie w najbardziej rozmaitych rozwiązaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5301-5AU12

6ES5301-5AU12 oferujemy jako moduł interfejsu o specyfikacji pod kątem mechanicznym opracowanej specjalnie względem budowy technicznej różnych zakładów. Konstrukcja tego produktu gwarantuje w pełni skuteczne doprowadzanie zadań w najbardziej zaawansowanych obiektach automatyki przemysłowej. Prezentowany w asortymencie naszego sklepu internetowego model przeznaczony dla programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens umożliwia efektywne wykonywanie standardowych zadań PLC.

Korzyści

Moduł interfejsu dostępny na zamówienie w naszym sklepie można stosować z różnymi innymi podzespołami dedykowanymi dla PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Układ ten oferuje dość różniące się od siebie konstrukcyjnie CPU. Zamawiane produkty SIMATIC S5 odznaczają się tym, że otrzymały bardzo zróżnicowane wersje technologii obudowy, układy scalone, a także pamięć RAM.

Parametry i dane techniczne

W układzie SIMATIC S5 możemy zaproponować odpowiednie rozwiązania, jak na przykład opcjonalne moduły wejścia i wyjścia, złącza komunikacyjne, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy, zasilacze, moduły licznikowe i szyny instalacyjne. Oprogramowanie inżynieryjne do konfiguracji sterowników programowalnych S5 marki Siemens to STEP5 w dostosowanej technologicznie odsłonie konfiguracyjnej. Sterowniki tak wykonane nadal efektywnie znajdują się w eksploatacji automatyzacji, których nie rozbudowano do odsłony S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5301-5AU12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt