SIEMENS Simatic S5 - 6ES5301-5CA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5301-5CA12

6ES5301-5CA12 to oferowany na zamówienie moduł interfejsu IM-301 do konfiguracji rozproszonej na odległość 200 m. Model oferowany w naszym sklepie wywodzi się z serii PLC S5 marki Siemens. Produkt posiada specyfikację praktycznie idealną do inicjowania działań w branżach przemysłowych, przez co bardzo sprawnie sprawdza się w najbardziej złożonych projektach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5301-5CA12

6ES5301-5CA12 to moduł interfejsowy, który posiada charakterystykę odpowiednio dobraną względem budowy specjalistycznych zakładów. Konstrukcja techniczna tego modelu pozwala na skuteczne wdrażanie programów sterownika w zróżnicowanych warunkach automatyki przemysłowej. Sprzedawany przez nas model urządzenia z kategorii sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens optymalizuje bezpieczną realizację złożonych harmonogramów systemów sterowania.

Specyfikacja techniczna

Proponowany w asortymencie sklepu Magsteron moduł pozostaje kompatybilny z istotnymi podzespołami wchodzącymi w skład serii sterowników PLC Siemens SIMATIC S5. Standard ten oferuje bardzo zróżnicowane pod względem jakościowym urządzenia. Dostarczane programowalne sterowniki PLC Siemens SIMATIC S5 wyróżniają się tym, że posiadają nieco odmienne głębokości, szerokości i wysokości instalacyjne obudowy, architektury obliczeniowe bądź też pamięć podręczną.

Parametry i możliwości

Dla serii S5 marki Siemens możesz dokupić dedykowane elementy, którymi są ponadprogramowe moduły wejściowe i wyjściowe, interfejsy do komunikacji, moduły z adapterami, dodatkowe przekaźniki, karty pamięciowe, karty modemów, moduły do zasilania, moduły liczników i szafy montażowe. Oprogramowanie do parametryzacji PLC S5 marki Siemens to STEP5 w dedykowanej odsłonie. Części wyposażenia z tą technologią nadal z powodzeniem są użytkowane w obszarach automatyki przemysłowej niemodernizowanych do wersji SIMATIC S7. Moduł prezentowany przez nasz sklep internetowy jest już wycofany ze sprzedaży u producenta, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować jedynie odnowiony wariant z bezpiecznego źródła.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5301-5CA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt