SIEMENS Simatic S5 - 6ES5304-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5304-3UA11

6ES5304-3UA11 - pod takim numerem katalogowym oferujemy moduł interfejsu IM-304 do konfiguracji rozproszonej z S5-115F. Dostępny model opracowano dla struktury programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens. Podzespół oferowany w naszym sklepie zwraca uwagę poprzez specyfikację technologiczną optymalnie przystosowaną do wdrażania procesów sterowniczych w obszarach automatyki, dlatego wyjątkowo ekonomicznie będzie funkcjonować w wielu projektach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5304-3UA11

6ES5304-3UA11 - taki numer katalogowy posiada moduł interfejsu o budowie pod względem technologicznym zoptymalizowanej do wymagań profesjonalnych linii systemowych. Zastosowanie proponowanego podzespołu pozwala na bardzo szybkie uruchamianie działań sterowniczych w obiektach automatyki przemysłowej. Przedstawiany przez nas produkt wyprodukowany dla programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens SIMATIC S5 umożliwia zgodne z wymaganiami kontrolowanie wielu działań.

Specyfikacja i korzyści

Moduł interfejsu sprzedawany na specjalne zamówienie w naszym sklepie można stosować z wieloma popularnymi jednostkami generacji PLC S5. Rodzina ta obejmuje w dużym stopniu różniące się od siebie technologicznie jednostki centralne. Dostępne produkty SIMATIC S5 marki Siemens przykuwają uwagę tym, że mają specjalnie określone wymiary montażowe obudowy, dane obliczeniowe bądź też roboczą pamięć.

Funkcjonalności i zastosowania

W serii SIMATIC S5 marki Siemens oferowane są przystosowane komponenty, do których zaliczają się dodatkowe moduły wejścia i wyjścia, moduły dedykowane komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty pamięciowe, moduły modemu, moduły zasilaczy, moduły pomiarowe oraz komplety montażowe. Środowisko do parametryzacji sterowników programowalnych S5 to STEP5 w odpowiedniej wersji konfiguracyjnej. Komponenty z takimi parametrami wciąż działają w systemach, które nie zostały rozbudowane do nowszych odsłon sterownika PLC. Moduł ten jest już wycofany z rynku, ale jesteśmy w stanie zamówić odnowiony wariant w formie używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5304-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt