SIEMENS Simatic S5 - 6ES5305-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5305-7LA11

6ES5305-7LA11 jest oferowanym przez Magsteron modułem interfejsu IM-305 dla 115U wyposażonym w kabel 0,5 m. Model ten wyprodukowano dla środowiska sterownika programowalnego PLC S5 Siemens. Sprzedawany produkt zaopatrzono w konstrukcję technologiczną wyjątkowo dobrze zoptymalizowaną do działania w otoczeniu zakładowym, przez co też z pełnym powodzeniem sprawdza się w trudnych zadaniach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5305-7LA11

6ES5305-7LA11 - pod takim numerem zamówisz moduł interfejsu, który posiada charakterystykę dopasowaną względem parametrów technicznych najbardziej wymagających obszarów branży. Funkcjonalność dostępnego w naszej ofercie sprzętu umożliwia wydajne doprowadzanie projektów sterownika w rozmaitych obiektach przemysłowych. Produkt dedykowany specjalnie dla kontrolera SIMATIC S5 marki Siemens umożliwia skuteczne realizowanie programów systemów sterowania.

Zalety

Moduł interfejsowy prezentowany w sklepie Magsteron będzie pracować z wieloma innymi produktami z serii sterowników programowalnych Siemens S5. System ten uwzględnia w dużym stopniu dostosowane technologicznie programowalne sterowniki logiczne. Określone modele z serii SIMATIC S5 marki Siemens odznaczają się tym, że otrzymały w większości zróżnicowane szerokości montażowe, wysokości montażowe obudów, układ procesora oraz ilość pamięci.

Parametry i zastosowania

Dla układu Siemens S5 proponowane są przystosowane podzespoły, do których należą kompatybilne moduły wejścia i wyjścia, złącza komunikacyjne, adaptery, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, moduły modemów, zasilacze dedykowane, liczniki bądź też szyny montażowe. Oprogramowanie inżynieryjne do zarządzania programami sterowników PLC Siemens S5 to STEP5 w odpowiednio dobranej specyfikacji. Modele z tą technologią wciąż obecnie bywają eksploatowane w strefach automatyzacji, które nie są zmodernizowane do nowszych wariantów sterownika Siemens. Produkt proponowany przez nasz sklep pozostaje aktualnie wycofany z produkcji, więc zamówisz go w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5305-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt