SIEMENS Simatic S5 - 6ES5305-7LB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5305-7LB11

6ES5305-7LB11 to oferowany na zamówienie moduł interfejsu IM-305 dla S5-115U dostępny w komplecie z kablem 1,5 m. Proponowany model opracowano dla platformy sterownika programowalnego S5 marki Siemens. Wariant dostępny w naszym asortymencie jest zaopatrzony w budowę optymalnie przystosowaną do działania w obszarach automatyki przemysłowej, w związku z tym bezawaryjnie będzie funkcjonować w zróżnicowanych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5305-7LB11

6ES5305-7LB11 - pod takim numerem katalogowym zakupisz moduł interfejsu, który posiada funkcjonalność przystosowaną specjalnie do oczekiwań technicznych zautomatyzowanych projektów zakładowych. Wybór tego komponentu zapewnia skuteczne inicjowanie zadań PLC w wyjątkowo różnych warunkach. Dostępny na specjalne zamówienie produkt opracowany dla programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens usprawnia skuteczne kontrolowanie standardowych działań systemu automatyki.

Specyfikacja i zalety

Oferowany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową na zamówienie moduł posiada projekt kompatybilny z licznymi produktami wliczanymi do rodziny SIMATIC S5 firmy Siemens. Seria ta uwzględnia w dużym stopniu rozmaite w zakresie konstrukcyjnym CPU. Wybrane jednostki centralne SIMATIC Siemens S5 otrzymały indywidualnie dopasowane rozmiary obudów, układy procesorów i pamięć dla użytkownika.

Parametry i możliwości

W dziedzinie SIMATIC S5 marki Siemens dostępne są specjalne komponenty, wśród których wyróżniamy uniwersalne moduły wejścia i wyjścia, komunikacyjne złącza, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, moduły modemu, moduły zasilające, moduły pomiarowo-zliczające, a ponadto szyny instalacyjne. Narzędzie inżynieryjne do tworzenia programów PLC S5 to STEP5 w dedykowanej specyfikacji produktowej. Podzespoły z tego układu wciąż wydajnie są używane w obszarach, które nie są rozbudowane do SIMATIC w wersji S7. Moduł proponowany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową pozostaje na chwilę obecną wycofany z rynku przez producenta, dlatego aktualnie zakupisz jego wersję używaną.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5305-7LB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt