SIEMENS Simatic S5 - 6ES5307-0MM11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5307-0MM11

6ES5307-0MM11 to moduł światłowodowy IM 307/317. Urządzenie przygotowano specjalnie dla kategorii sterownika PLC S5 marki Siemens z rodziny SIMATIC. Produkt oferowany w sklepie Magsteron wyposażono w specyfikację dostosowaną do przeprowadzania operacji w branżach automatyki, więc w stu procentach dobrze sprawdzi się w rozmaitych zakładach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł światłowodowy - 6ES5307-0MM11

6ES5307-0MM11 pracuje jako moduł światłowodowy o specyfikacji pod kątem konstrukcyjnym przygotowanej specjalnie do spełnienia wymogów technicznych w pełni zautomatyzowanych projektach systemowych. Specyfikacja mechaniczna dostępnego obecnie w naszym sklepie produktu pozwala na profesjonalne inicjowanie procesów PLC w specjalistycznych zakładach. Udostępniany na specjalne zamówienie sprzęt z generacji SIMATIC S5 Siemens umożliwia zgodne z wymaganiami realizowanie operacji układu automatyki.

Korzyści

Moduł światłowodowy dostarczany na zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron wykonano kompatybilnie z różnymi elastycznymi podzespołami edycji logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Standard ten uwzględnia w znacznym stopniu niestandardowe w zakresie technicznym PLC. Wybrane programowalne sterowniki S5 Siemens mogły uzyskać nieco odmienne szerokości technologii obudowy, parametry procesora i pamięć na dane.

Parametry i dane techniczne

W standardzie SIMATIC S5 zamówisz zgodne rozwiązania, jakimi są chociażby wielokierunkowe moduły wyjść i wejść, złącza do komunikacji, adaptery, dodatkowe przekaźniki, karty pamięci, karty modemowe, zasilacze dedykowane, moduły liczników i komplety instalacyjne. Oprogramowanie inżynierskie do modyfikacji programów programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnej wersji konfiguracyjnej. Sterowniki logiczne z tego układu nieustannie znajdują się w eksploatacji w strefach branży niemodernizowanych do odsłony Siemens S7. Moduł udostępniany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest w tym momencie wycofany z rynku u firmy Siemens, więc jesteśmy w stanie zaoferować jego wariant używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5307-0MM11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt