SIEMENS Simatic S5 - 6ES5307-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5307-3UA11

6ES5307-3UA11 to numer katalogowy modułu interfejsu IM-307. Podzespół oferowany w naszym asortymencie jest częścią struktury sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Dostępne u nas urządzenie jest wyposażone w funkcjonalność idealnie dopasowaną do sterowania pracą w otoczeniu automatyki przemysłowej, dlatego bez jakichkolwiek przeszkód może pracować w skomplikowanych procesach zakładowych z użyciem sterowników starszej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5307-3UA11

6ES5307-3UA11 - pod takim numerem sprzedajemy moduł interfejsu o specyfikacji dobranej specjalnie względem konstrukcji całkowicie zautomatyzowanych układów systemu. Specyfika oferowanego w naszym sklepie rozwiązania usprawnia przeprowadzanie pracy sterownika PLC w standardowych zakładach. Sprzedawany przez nas komponent wyposażenia z podkategorii sterowników programowalnych S5 firmy Siemens gwarantuje skuteczne inicjowanie zadań układów automatyki przemysłowej.

Korzyści

Moduł interfejsu oferowany w naszym sklepie internetowym jest przystosowany do działania z najbardziej istotnymi komponentami należącymi do PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Kategoria posiada w znacznej mierze niestandardowe pod względem technicznym jednostki CPU. Dostarczane programowalne sterowniki logiczne Siemens SIMATIC S5 przykuwają uwagę tym, że mają przystosowane szerokości, wysokości i głębokości instalacyjne technologii obudowy, dane procesora czy też pamięć na program.

Funkcje i zastosowania

Dla technologii S5 Siemens możesz zamówić odpowiednie rozwiązania, jak na przykład uniwersalne moduły wyjść i wejść, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemu, źródła zasilania, moduły pomiarowo-zliczające, a do tego zestawy montażowe. Inżynieryjne narzędzie do pracy i parametryzacji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w optymalnej specyfikacji konfiguracyjnej. Logiczne sterowniki z tej linii obecnie bywają używane w obszarach zakładowych, których nie zaktualizowano do wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5307-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt