SIEMENS Simatic S5 - 6ES5308-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5308-3UA11

6ES5308-3UA11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł interfejsu ET100. Proponowany w sklepie Magsteron komponent przygotowano dla układów sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Model dostępny w naszym sklepie internetowym jest wyposażony w budowę technologiczną dostosowaną do kontrolowania procesów sterowniczych w środowisku zakładowym, a tym samym całkowicie ekonomicznie pracuje w bardzo różnych obszarach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5308-3UA11

6ES5308-3UA11 to numer produktu, którym jest moduł o konstrukcji pod względem mechanicznym dobranej specjalnie względem konfiguracji technologicznych całkowicie zautomatyzowanych linii. Budowa dostępnego w naszym sklepie internetowym z automatyką przemysłową akcesorium pozwala na stuprocentowo bezpieczne wdrażanie działań PLC w wymagających zakładach przemysłowych. Oferowany na specjalne zamówienie wariant modelowy dla systemu kontrolera S5 Siemens ułatwia efektywne wykonywanie specjalistycznych procesów układu sterowania.

Specyfikacja i zalety

Moduł interfejsu prezentowany w naszym sklepie jest wyprodukowany kompatybilnie z wieloma innymi modelami wchodzącymi do sterowników SIMATIC S5. System zawiera w znaczącym stopniu odmienne w zakresie technologicznym komponenty. Poszczególne programowalne sterowniki logiczne S5 marki Siemens zwracają uwagę tym, że mają nieco inne szerokości, wysokości i głębokości obudów, układy scalone czy też pamięć na dane.

Funkcje i możliwości

W technologii S5 marki Siemens oferujemy dostosowane akcesoria, takie jak opcjonalne moduły wejściowe i wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki, pamięci Micro SD, modemy, moduły zasilacza, moduły liczników, a do tego zestawy montażowe. Środowisko do konfiguracji sterowników programowalnych S5 to STEP5 w kompatybilnej specyfikacji konfiguracyjnej. Sprzęty tak wyprodukowane obecnie wciąż mogą zostać użyte w strefach branży, które nie są zaktualizowane do wersji S7. Moduł udostępniany na specjalne zamówienie w asortymencie naszego sklepu nie jest na chwilę obecną wspierany u marki Siemens, przez co też aktualnie kupisz go jako produkt używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5308-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt