SIEMENS Simatic S5 - 6ES5308-3UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5308-3UA21

6ES5308-3UA21 - takim numerem charakteryzuje się złącze IM308-C dla PROFIBUS-DP dedykowane kontrolerom 115U, 135U i 155U. Dostępny u nas sprzęt stanowi rozwiązanie z serii programowalnych sterowników logicznych PLC S5. Oferowany podzespół zaopatrzono w konstrukcję techniczną przystosowaną do realizacji działań w otoczeniu zakładu przemysłowego, a więc bardzo bezpiecznie znajduje zastosowanie w najbardziej podstawowych procesach automatyki. Produkt działa jedynie z kartami pamięci 5 V.

Siemens SIMATIC S5 - złącze IM308-C - 6ES5308-3UA21

6ES5308-3UA21 jest oferowanym na zamówienie złączem o specyfikacji technologicznej opracowanej do potrzeb całkowicie specjalistycznych linii branżowych. Użycie proponowanego wariantu przyspiesza w pełni efektywne uruchamianie czynności PLC w zaawansowanych obszarach. Dostępny w naszym sklepie internetowym na zamówienie komponent wyposażenia opracowany specjalnie dla logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens gwarantuje bezpieczne wykonywanie licznych programów systemu sterowania.

Korzyści i zalety

Model prezentowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową możesz stosować z różnymi elastycznymi komponentami wliczanymi do logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. Kategoria ta uwzględnia w znacznej mierze różniące się od siebie technologicznie programowalne sterowniki logiczne. Wybrane produkty SIMATIC S5 firmy Siemens przykuwają uwagę tym, że mają bardzo zróżnicowane głębokości montażowe obudów, procesory oraz pamięć dla użytkownika.

Funkcje i możliwości

W linii S5 marki Siemens można zamówić uniwersalne rozwiązania, którymi są dodatkowe moduły wejść i wyjść, porty komunikacyjne, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, modemy internetowe, moduły do zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe oraz szyny montażowe. Oprogramowanie inżynierskie do parametryzacji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 to STEP5 w dedykowanej wersji. Towary w tej technologii wciąż wydajnie bywają używane w obszarach obiektów, które nie są zmodernizowane do sterownika Siemens w wariancie S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5308-3UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt