SIEMENS Simatic S5 - 6ES5308-3UC21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5308-3UC21

6ES5308-3UC21 jest modułem interfejsu PROFIBUS-DP z kartą pamięci, dedykowanym jednostkom 115U, 135U i 155U. Proponowany komponent pozostaje rozwiązaniem z serii programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens. Podzespół zwraca uwagę poprzez specyfikację dobrze dopasowaną do realizacji procesów w segmencie automatyki przemysłowej, a dzięki temu produktywnie wykonuje pracę w różnych systemach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5308-3UC21

6ES5308-3UC21 - takim numerem charakteryzuje się moduł o budowie pod względem mechanicznym dostosowanej do standardów technologicznych wielu różnych systemów. Konstrukcja sprzedawanego obecnie w sklepie Magsteron akcesorium zapewnia bezproblemowe uruchamianie programów sterownika w wielu obiektach. Oferowany model dla programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens przyspiesza efektywne kontrolowanie złożonych programów PLC.

Zalety

Moduł interfejsu sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron może współpracować z wieloma innymi produktami generacji programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens. Układ ten posiada w wyraźnym stopniu rozmaite konstrukcyjnie CPU. Konkretne programowalne sterowniki logiczne S5 firmy Siemens mogą mieć stosunkowo zróżnicowane wersje konstrukcji obudowy, rdzenie procesora czy wysokość pamięci.

Funkcjonalności i możliwości

W standardzie S5 możemy dostarczyć także specjalne akcesoria, takie jak niestandardowe moduły wyjściowe i wejściowe, moduły do komunikacji, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemów, moduły zasilaczy, moduły liczników, ale również komplety montażowe. Platforma inżynierska do tworzenia programów urządzeń S5 to STEP5 w zgodnej edycji. Rozwiązania tej kategorii nieustannie funkcjonują w strefach zakładu, które nie są zaktualizowane do sterownika Siemens w odsłonie SIMATIC S7. Moduł nie jest już produkowany przez producenta, w związku z czym u nas zakupisz jedynie jego wersję odnowioną jako produkt używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5308-3UC21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt