SIEMENS Simatic S5 - 6ES5310-3AB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5310-3AB11

6ES5310-3AB11 to produkt, którym jest moduł interfejsu SIMATIC. Sprzedawane urządzenie jest częścią rodziny sterownika logicznego PLC S5 Siemens. Dostępne w naszym internetowym sklepie urządzenie wyposażono w specyfikację technologiczną najbardziej odpowiednią do inicjowania operacji sterowniczych w otoczeniu automatyki przemysłowej, w wyniku czego całkowicie ekonomicznie może pracować w złożonych działaniach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5310-3AB11

6ES5310-3AB11 to oferowany na zamówienie moduł o konstrukcji technicznej zoptymalizowanej specjalnie względem zapotrzebowania rozmaitych systemów. Budowa dostępnego elementu przyspiesza sprawne wykonywanie aplikacji sterownika PLC w zróżnicowanych warunkach otoczenia. Proponowany przez nas model urządzenia dla układów SIMATIC S5 firmy Siemens gwarantuje wydajne wdrażanie najbardziej istotnych projektów sterownika PLC.

Specyfikacja i zalety

Moduł interfejsowy dostarczany na zamówienie przez nasz sklep Magsteron pozostaje zgodny z licznymi jednostkami gamy programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens. Gama ta obejmuje zaskakująco rozmaite w zakresie jakościowym sterowniki. Dostarczane modele PLC Siemens S5 uzyskały w większości indywidualne głębokości obudowy, architektury procesorów, a także pamięć programową.

Funkcjonalności i możliwości

Dla podkategorii S5 mamy do zaoferowania przeróżne moduły, do których zaliczają się rozbudowujące moduły wyjścia i wejścia, moduły komunikacyjne, adaptery, moduły przekaźnikowe, pamięci Micro SD, modemy internetowe, moduły zasilacza, liczniki, a do tego także szyny montażowe. System do tworzenia programów sterowników S5 to STEP5 w trafnie dopasowanej odsłonie konfiguracyjnej. Urządzenia tej generacji wciąż powszechnie są używane w obszarach zakładowych, które nie są zmodernizowane do SIMATIC w wersji S7. Moduł udostępniany na zamówienie przez nasz sklep Magsteron nie jest obecnie wspierany przez markę Siemens, więc obecnie znajdziesz go jedynie w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5310-3AB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt