SIEMENS Simatic S5 - 6ES5310-5AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5310-5AA12

6ES5310-5AA12 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł interfejsu marki Siemens. Dostępne w sklepie Magsteron urządzenie opracowano dla serii programowalnego sterownika logicznego S5. Sprzęt uzyskał specyfikację technologiczną optymalną do inicjowania procesów w warunkach zakładowych, dzięki czemu wyjątkowo bezpiecznie będzie funkcjonować w wymagających działaniach automatyzacji z użyciem produktów SIMATIC starszej serii.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5310-5AA12

6ES5310-5AA12 to sprzedawany przez nas moduł interfejsu o specyfice technicznej odpowiednio przystosowanej do oczekiwań w pełni zautomatyzowanych układów branży. Użycie tego wariantu przyspiesza specjalistyczne inicjowanie programów w bardzo niestandardowych obszarach przemysłowych. Dostępny na zamówienie w sklepie Magsteron model z gamy sterowników PLC S5 Siemens pozwala na efektywne obsługiwanie niestandardowych harmonogramów systemów sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Moduł oferowany na zamówienie przez nasz sklep internetowy można stosować z funkcjonalnymi rozwiązaniami wchodzącymi w skład logicznych sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens. System obejmuje w znaczącym stopniu zróżnicowane pod względem technologicznym jednostki centralne CPU. Sprzedawane rozwiązania S5 firmy Siemens otrzymały zróżnicowane rozmiary instalacyjne technologii obudowy, układy procesorów lub też pamięć na program.

Parametry i możliwości

W generacji S5 firmy Siemens oferowane są przeróżne komponenty, jak m.in. wielokierunkowe moduły wejść i wyjść, interfejsy komunikacyjne, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemu, moduły do zasilania, moduły licznikowe, a także szyny montażowe. Inżynieryjny system do modyfikacji programów produktów SIMATIC S5 to STEP5 w odpowiednio dobranej wersji. Logiczne sterowniki z tej generacji przez cały czas bywają eksploatowane w warunkach nie poddanych unowocześnieniu do SIMATIC Siemens S7. Moduł ten nie jest aktualnie rozwijany przez markę Siemens, w wyniku czego jesteśmy w stanie sprowadzić go w wersji odświeżonej na życzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5310-5AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt