SIEMENS Simatic S5 - 6ES5311-3KA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5311-3KA11

6ES5311-3KA11 to produkt, którym jest moduł interfejsu w systemie SIMATIC. Oferowany w naszym internetowym sklepie model wykonano dla podkategorii sterownika programowalnego PLC S5 firmy Siemens. Element sprzedawany w sklepie Magsteron zaopatrzono w specyfikację techniczną dopasowaną do przeprowadzania działań w obszarze przemysłu, dlatego bardzo efektywnie będzie się sprawdzać w licznych zadaniach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5311-3KA11

6ES5311-3KA11 został wyprodukowany jako moduł interfejsowy o konfiguracji technicznej przystosowanej specjalnie do potrzeb w pełni przemysłowych projektów zakładowych. Jakość dostępnego na zamówienie rozwiązania zdecydowanie usprawnia skuteczne ukierunkowanie aplikacji sterownika PLC w bardzo specyficznych obszarach automatyki przemysłowej. Przedstawiany w sklepie Magsteron sprzęt z podkategorii Siemens S5 ułatwia sukcesywne obsługiwanie najważniejszych operacji.

Specyfikacja techniczna

Moduł interfejsu sprzedawany przez nasz sklep wyprodukowano kompatybilnie ze wszystkimi dedykowanymi urządzeniami z rodziny programowalnych sterowników logicznych S5. Linia uwzględnia w znacznej mierze zbalansowane technicznie modele PLC. Zamawiane programowalne sterowniki Siemens S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały specjalnie dobrane głębokości, szerokości i wysokości instalacyjne technologii obudowy, systemy scalone i ilość pamięci.

Funkcjonalności i możliwości

Dla linii S5 marki Siemens sprzedajemy także praktyczne produkty takie, jak przykładowo wielokierunkowe moduły wyjścia i wejścia, moduły komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, pamięci Micro SD, modemy internetowe, zasilacze dedykowane, moduły liczników i szyny instalacyjne. Platforma inżynierska do parametryzacji PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w dostosowanej odsłonie konfiguracyjnej. Urządzenia wycofanej generacji nadal są stosowane w obiektach niezaktualizowanych do odsłony S7. Moduł dostarczany na zamówienie w naszym sklepie internetowym pozostaje obecnie wycofany z produkcji przez firmę Siemens, ale jesteśmy w stanie sprowadzić jego wersję odnowioną od zaufanych dostawców.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5311-3KA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt