SIEMENS Simatic S5 - 6ES5312-3AB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5312-3AB11

6ES5312-3AB11 to sprzedawany w naszym sklepie internetowym moduł interfejsu SIMATIC. Proponowany przez nas produkt wykonano dla edycji kontrolerów S5 marki Siemens. Dostępny w naszym internetowym sklepie wariant jest zaopatrzony w funkcjonalność specjalnie dopasowaną do użytkowania sterowniczego w obszarze zakładu, dlatego w pełni znajdzie zastosowanie w najbardziej wymagających operacjach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5312-3AB11

6ES5312-3AB11 to numer katalogowy produktu, którym jest moduł interfejsu o konstrukcji odpowiednio dostosowanej do wymagań technologicznych specjalistycznych linii systemowych. Funkcjonalność dostępnego w naszym sklepie modelu usprawnia zaskakująco błyskawiczne przeprowadzanie czynności w wyjątkowo złożonych warunkach automatyki. Proponowany przez nas podzespół dla układu programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na zgodne z wymaganiami wykonywanie rozmaitych programów systemu automatyki.

Korzyści

Moduł interfejsu sprzedawany w naszym internetowym sklepie będzie sprawnie funkcjonować z różnymi elastycznymi rozwiązaniami z gamy programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Seria ta uwzględnia wyjątkowo zbalansowane w zakresie konstrukcyjnym urządzenia. Oferowane PLC SIMATIC S5 posiadają w większości odmienne warianty instalacyjne konstrukcji obudowy, parametry procesora lub też pamięć roboczą.

Funkcjonalności i zastosowania

W systemie SIMATIC S5 sprzedawane są uniwersalne podzespoły, do których należą ponadprogramowe moduły wejścia i wyjścia, interfejsy do komunikacji, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemów, moduły do zasilania, liczniki, a do tego szyny montażowe. Platforma programistyczna do zmiany ustawień PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej konfiguracji numerowej. Artykuły wycofanej już gamy wciąż znajdują się w użyciu w strefach przemysłowych, których niezmodernizowano do sterownika Siemens w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5312-3AB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt