SIEMENS Simatic S5 - 6ES5312-5AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5312-5AA12

6ES5312-5AA12 jest dostępnym na zamówienie modułem interfejsu. Model oferowany w naszym asortymencie wyprodukowano dla rodziny PLC Siemens SIMATIC S5. Produkt ten wyróżnia się poprzez funkcjonalność idealnie dobraną do zastosowania sterowniczego w warunkach automatyki przemysłowej, a dzięki temu wyjątkowo skutecznie pracuje w wielu procesach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5312-5AA12

6ES5312-5AA12 - takim numerem katalogowym producent oznaczył moduł interfejsu o budowie pod kątem mechanicznym dopasowanej specjalnie do oczekiwań i wymagań w pełni profesjonalnych systemów zakładowych. Jakość technologiczna dostępnego w naszym sklepie internetowym Magsteron produktu ułatwia całkowicie bezproblemowe inicjowanie prac w rozmaitych obiektach automatyki. Oferowany na zamówienie w naszym sklepie podzespół wyposażenia z linii produktów S5 marki Siemens usprawnia ekonomiczne inicjowanie profesjonalnych cykli sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Moduł interfejsowy dostępny na specjalne zamówienie w naszym sklepie jest przystosowany do współpracy z najbardziej przydatnymi rozwiązaniami w systemie produktów Siemens S5. Seria obejmuje w dużym stopniu zróżnicowane w zakresie technicznym jednostki CPU. Konkretne programowalne sterowniki logiczne SIMATIC S5 otrzymały odpowiednio przystosowane wymiary konstrukcji obudowy, specyfikacje procesora oraz pamięć roboczą.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla edycji SIMATIC S5 marki Siemens dostarczamy dedykowane moduły, jak na przykład wielokierunkowe moduły wejściowe i wyjściowe, moduły do komunikacji, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemu, moduły do zasilania, moduły zliczające bądź też zestawy instalacyjne. Oprogramowanie inżynierskie do tworzenia programów PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w przystosowanej specyfikacji konfiguracyjnej. Sterowniki z tej edycji wciąż skutecznie bywają używane w obszarach obiektu nieunowocześnianych do nowszych wariantów PLC marki Siemens. Wariant proponowany ten jest już wycofany z produkcji, a tym samym otrzymasz go w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5312-5AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt