SIEMENS Simatic S5 - 6ES5312-5AA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5312-5AA13

6ES5312-5AA13 - taki numer katalogowy posiada moduł interfejsu marki Siemens. Podzespół zalicza się do systemu sterowników programowalnych SIMATIC S5. Urządzenie sprzedawane w naszym sklepie zwraca uwagę poprzez budowę technologiczną odpowiednią do działania w branży automatyki, przez co wydajnie może funkcjonować w skomplikowanych projektach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5312-5AA13

6ES5312-5AA13 - takim numerem wyróżnia się moduł interfejsu o konfiguracji pod kątem mechanicznym przystosowanej do charakterystyki licznych zakładów systemowych. Użycie zamawianego przez nasz sklep towaru znacząco usprawnia efektywne inicjowanie zadań sterownika w różnych środowiskach. Oferowany model elementu z serii programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens S5 ułatwia sukcesywne wykonywanie kluczowych planów układów automatyki przemysłowej.

Zalety i korzyści

Sprzedawany w naszym sklepie moduł interfejsu może funkcjonować z wyjątkowo wieloma komponentami z serii logicznych sterowników S5. Grupa ta obejmuje stosunkowo różniące się od siebie kontrolery. Wybrane komponenty S5 odznaczają się tym, że mają odpowiednie głębokości montażowe konstrukcji obudowy, specyfikacje procesora lub zasoby pamięciowe.

Funkcje i możliwości

Dla serii S5 prezentujemy specjalne elementy, do których należą elastyczne moduły wejściowe i wyjściowe, interfejsy do komunikacji, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemów, źródła zasilania, moduły liczników czy komplety montażowe. Oprogramowanie inżynieryjne do parametryzacji programowalnych sterowników S5 Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej wersji. Towary tej generacji obecnie nadal eksploatuje się w obszarach zakładów niepoddanych rozbudowie do nowszych wersji sterownika. Moduł interfejsu udostępniany w naszym internetowym sklepie pozostaje aktualnie wycofany ze sprzedaży u firmy Siemens, dlatego też możemy sprowadzić jego używany oraz odnowiony wariant od zaufanych dostawców.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5312-5AA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt