SIEMENS Simatic S5 - 6ES5312-5CA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5312-5CA11

6ES5312-5CA11 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł interfejsu z kablem o długości 0,5 m. Sprzedawany w sklepie Magsteron wariant należy do systemu programowalnego sterownika logicznego PLC Siemens SIMATIC S5. Dostępny w naszym sklepie sprzęt otrzymał budowę techniczną przystosowaną do przeprowadzania działań w otoczeniu automatyki, dlatego bez przeszkód może pracować w najbardziej nietypowych systemach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu - 6ES5312-5CA11

6ES5312-5CA11 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono moduł interfejsu, który posiada charakterystykę technologiczną odpowiednio przystosowaną do standardów wielu różnych segmentów branży. Specyfika mechaniczna dostępnego aktualnie w naszej ofercie urządzenia gwarantuje w pełni efektywne wykonywanie prac sterowniczych w wymagających warunkach automatyki. Sprzedawany w asortymencie naszego sklepu model z edycji logicznych sterowników programowalnych Siemens S5 optymalizuje efektywne obsługiwanie najbardziej istotnych procesów systemów przemysłowych.

Specyfikacja i zalety

Moduł interfejsu proponowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep Magsteron wykazuje kompatybilność z wieloma przemysłowymi podzespołami systemów sterowników S5 marki Siemens. Rodzina ta zawiera w dużej mierze rozmaite w zakresie jakościowym urządzenia. Wybrane programowalne sterowniki logiczne S5 tego producenta przykuwają uwagę tym, że mają zróżnicowane wymiary instalacyjne konstrukcji obudowy, systemy scalone bądź też pamięć na dane.

Parametry i dane techniczne

Dla technologii S5 firmy Siemens proponowane są przystosowane podzespoły, jak chociażby elastyczne moduły wejścia i wyjścia, złącza komunikacyjne, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, modemy, moduły do zasilania, moduły licznikowe, a ponadto komplety montażowe. Oprogramowanie inżynieryjne do pracy i parametryzacji sterowników programowalnych SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w zgodnej wersji. CPU wycofanej już gamy wciąż efektywnie są stosowane w obiektach niepoddanych unowocześnieniu do odsłony Siemens SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5312-5CA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt