SIEMENS Simatic S5 - 6ES5312-5CA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5312-5CA12

6ES5312-5CA12 - taki numer katalogowy posiada moduł interfejsu IM 310, który jest dedykowany centralnej konfiguracji na odległość do 200 m. Dostępny w naszym sklepie internetowym sprzęt pochodzi z odsłony kontrolera PLC S5 marki Siemens. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym produkt zwraca uwagę poprzez budowę praktycznie przystosowaną do zadziałania w segmentach automatyki przemysłowej, dzięki czemu efektywnie sprawdza się w licznych układach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu IM 310 - 6ES5312-5CA12

6ES5312-5CA12 to oferowany w sklepie Magsteron moduł interfejsu, który posiada specyfikację dopasowaną do charakterystyki technicznej specjalistycznych zakładów branży przemysłowej. Wykorzystanie w praktyce tego wariantu zdecydowanie ułatwia sprawne wykonywanie pracy PLC w wyjątkowo zróżnicowanych warunkach. Dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego komponent wyposażenia sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5 usprawnia ekonomiczne wdrażanie projektów sterowania.

Zalety i korzyści

Moduł interfejsu sprzedawany w sklepie Magsteron pozostaje kompatybilny z najbardziej uniwersalnymi produktami układu PLC S5 firmy Siemens. Standard ten uwzględnia w znacznym stopniu zbalansowane konstrukcyjnie jednostki centralne CPU. Poszczególne kontrolery SIMATIC S5 firmy Siemens odznaczają się tym, że otrzymały odmienne wysokości, głębokości i szerokości obudowy, układy scalone lub też pamięć na dane.

Parametry i zastosowania

Dla gamy urządzeń Siemens S5 mamy do zaoferowania również specjalne akcesoria, jakimi są chociażby wszechstronne moduły wyjściowe i wejściowe, modułu ułatwiające komunikację, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemów, moduły do zasilania, moduły licznikowe i szyny montażowe. System do opracowywania programów produktów SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w dostosowanej technologicznie wersji produktowej. Komponenty tak zaprojektowane nieustannie mogą być stosowane w obiektach niezaktualizowanych do SIMATIC Siemens w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5312-5CA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt