SIEMENS Simatic S5 - 6ES5312-5CA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5312-5CA21

6ES5312-5CA21 to moduł interfejsu IM 310 do centralnej konfiguracji na odległość do 200 m, dostępny w wersji bez zasilacza. Urządzenie to jest częścią systemu sterownika programowalnego SIMATIC Siemens S5. Komponent proponowany w sklepie Magsteron zwraca uwagę poprzez specyfikację technologiczną specjalnie opracowaną do wdrażania działań w automatyce, w wyniku czego bardzo wydajnie wykonuje różne procesy w najbardziej zaawansowanych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu IM 310 - 6ES5312-5CA21

6ES5312-5CA21jest oferowanym w sklepie Magsteron modułem interfejsu, który posiada konfigurację zoptymalizowaną względem oczekiwań specjalistycznych aplikacji. Użycie dostępnego obecnie w naszym sklepie kontrolera znacząco przyspiesza wyjątkowo specjalistyczne uruchamianie czynności sterowniczych nie tylko w podstawowych warunkach automatyki. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie internetowym model sprzętu opracowany specjalnie dla sterowników programowalnych SIMATIC S5 zapewnia skuteczne przeprowadzanie licznych planów sterownika.

Zalety i korzyści

Moduł interfejsu oferowany na specjalne zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową jest zgodny z różnymi urządzeniami generacji produktów SIMATIC S5. Standard ten oferuje zaskakująco zróżnicowane pod względem technologicznym jednostki centralne. Wybrane produkty S5 wyróżniają się tym, że otrzymały nieco odmienne wymiary montażowe obudów, parametry procesora lub też pamięć programową.

Funkcje i dane techniczne

W podkategorii Siemens SIMATIC S5 zamówisz również dedykowane podzespoły, do których zaliczają się uniwersalne moduły wyjścia i wejścia, moduły komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, modemy internetowe, moduły zasilające, moduły pomiarowo-zliczające, a do tego komplety montażowe. Inżynieryjna platforma do konfiguracji programowalnych sterowników SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w dostosowanej odsłonie produktowej. Sprzęty starszej gamy przez cały czas bywają stosowane w strefach automatyki przemysłowej, które nie są zaktualizowane do sterownika w wariancie S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5312-5CA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt