SIEMENS Simatic S5 - 6ES5313-3AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5313-3AA11

6ES5313-3AA11 pracuje jako moduł zabezpieczający typu watchdog. Sprzedawany w sklepie Magsteron wariant przygotowano dla serii programowalnego sterownika logicznego S5 firmy Siemens. Oferowany sprzęt zaopatrzono w konstrukcję techniczną odpowiednio dopasowaną do spełniania funkcji sterowniczych w obszarze zakładowym, a tym samym z dużym powodzeniem działa w zautomatyzowanych projektach i aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł watchdog - 6ES5313-3AA11

6ES5313-3AA11 - taki numer katalogowy posiada moduł watchdog o budowie pod kątem konstrukcyjnym dopasowanej do parametrów najbardziej wymagających systemów zakładowych. Specyfika mechaniczna produktu dostępnego w naszym internetowym sklepie ułatwia całkowicie bezproblemowe uruchamianie prac w bardzo specjalistycznych obszarach automatyki przemysłowej. Prezentowany w naszym sklepie model urządzenia z generacji logicznych sterowników programowalnych PLC S5 zapewnia wydajne kontrolowanie skomplikowanych projektów.

Korzyści i zalety

Moduł sprzedawany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest wyprodukowany kompatybilnie z wyjątkowo wieloma modelami będącymi częścią systemu PLC SIMATIC Siemens S5. Układ ten zawiera w znacznym stopniu zróżnicowane pod względem jakościowym jednostki centralne. Wyprodukowane podzespoły Siemens S5 zwracają uwagę tym, że mają specjalnie dopasowane wersje montażowe obudowy, systemy scalone i pamięć roboczą.

Funkcjonalności i możliwości

W linii S5 marki Siemens prezentujemy rozmaite elementy, jak przykładowo wszechstronne moduły wyjściowe i wejściowe, interfejsy do komunikacji, moduły z adapterami, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, karty modemów, źródła zasilania, moduły liczników, a ponadto komplety montażowe. Inżynieryjny system do modyfikacji programów S5 tego producenta to STEP5 w przystosowanej konfiguracji produktowej. Logiczne sterowniki programowalne wycofanej już edycji obecnie znajdują się w użytkowaniu w obszarach zakładu, które nie zostały poddane unowocześnieniu do sterownika typu S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5313-3AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt