SIEMENS Simatic S5 - 6ES5314-3UR11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5314-3UR11

6ES5314-3UR11 - takim numerem producent oznaczył w katalogu moduł IM 314R umożliwiający realizację zdecentralizowanych połączeń do 600 m. Sprzedawany w sklepie Magsteron element wywodzi się z konstrukcji sterowników logicznych SIMATIC S5 w wersjach 115H i 155H. Urządzenie dostępne w naszym sklepie zaopatrzono w technologię optymalną do inicjowania procesów sterowniczych, w wyniku czego zaskakująco dobrze może funkcjonować w całkowicie zautomatyzowanych projektach. 

Siemens SIMATIC S5 - moduł IM 314R - 6ES5314-3UR11

6ES5314-3UR11 jest numerem katalogowym modułu o konstrukcji dostosowanej specjalnie do funkcji technologicznych niezliczonych aplikacji systemowych. Specyfika techniczna proponowanego aktualnie w naszym sklepie modelu pozwala na zaskakująco skuteczne ukierunkowanie zadań sterownika w różnych obiektach. Udostępniany na zamówienie w naszym internetowym sklepie element wyposażenia opracowany specjalnie dla Siemens SIMATIC S5 umożliwia zgodne z wymaganiami inicjowanie różnych projektów programowalnego sterownika logicznego PLC.

Specyfikacja i korzyści

Moduł IM 314R oferowany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron będzie przystosowany do funkcjonowania z wieloma innymi produktami należącymi do logicznych sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Podkategoria obejmuje bardzo rozmaite pod względem konstrukcyjnym produkty. Określone urządzenia SIMATIC S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały w większości zróżnicowane głębokości konstrukcji obudowy, układy procesorów i ilość pamięci.

Parametry i możliwości

W serii S5 firmy Siemens zamówisz zróżnicowane komponenty, którymi są m.in. wielokierunkowe moduły wejściowe i wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki, karty Micro SD, modemy internetowe, źródła energii, liczniki i szafy montażowe. Inżynieryjna aplikacja do opracowywania programów programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w zgodnej technologicznie specyfikacji. Elementy wyposażenia wycofanej generacji obecnie nadal znajdują się w eksploatacji w obiektach, których nie rozbudowano do wariantu Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5314-3UR11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt