SIEMENS Simatic S5 - 6ES5317-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5317-3UA11

6ES5317-3UA11 jest oferowanym w sklepie Magsteron modułem interfejsu IM 317 na bazie światłowodu. Sprzedawane w naszym sklepie internetowym urządzenie jest częścią systemu kontrolerów SIMATIC S5 firmy Siemens. Proponowany wariant uzyskał specyfikację zoptymalizowaną do inicjowania procesów w zakładzie przemysłowym, a tym samym bez żadnych komplikacji działa w niestandardowych obiektach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu IM 317 - 6ES5317-3UA11

6ES5317-3UA11 został zaprojektowany jako moduł interfejsu o specyfice technicznej dopasowanej względem funkcji przemysłowych projektów branżowych. Konstrukcja tego modelu umożliwia wykonywanie operacji sterowniczych w wyjątkowo zróżnicowanych środowiskach automatyki. Proponowany na zamówienie model komponentu dedykowany specjalnie dla sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens optymalizuje sukcesywne wykonywanie zróżnicowanych programów i aplikacji.

Zalety i korzyści

Moduł interfejsu udostępniany na specjalne zamówienie w naszym sklepie internetowym funkcjonuje z rozmaitymi modelami z linii sterowników PLC S5 marki Siemens. Seria ta zawiera stosunkowo różne w zakresie konstrukcyjnym sterowniki. Wybrane modele SIMATIC S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały w większości odmienne głębokości, szerokości i wysokości instalacyjne obudów, procesory lub pojemność pamięci.

Parametry i dane techniczne

Dla systemu SIMATIC S5 wystawiamy na sprzedaż liczne produkty, jak m.in. opcjonalne moduły wyjść i wejść, moduły dedykowane komunikacji, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemu, zasilacze dedykowane, moduły pomiarowe bądź też komplety montażowe. Platforma programistyczna do zmiany ustawień produktów S5 Siemens to STEP5 w prawidłowo dobranej specyfikacji konfiguracyjnej. Jednostki tej serii nieustannie znajdują się w użyciu w strefach przemysłu, których nie rozbudowano do sterownika SIMATIC w wersji S7. Moduł ten nie jest już rozwijany przez producenta, dlategp sprzedajemy jego wersję z drugiej ręki.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5317-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt