SIEMENS Simatic S5 - 6ES5318-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5318-3UA11

6ES5318-3UA11 - taki numer katalogowy otrzymał moduł interfejsu IM 318 do konfiguracji rozproszonej na odległość 3000 m, który jest podłączany za pomocą złącza kablowego. Podzespół ten wywodzi się z systemu sterownika PLC SIMATIC Siemens S5. Sprzedawane w naszym internetowym sklepie urządzenie otrzymało specyfikację właściwą do kontrolowania procesów w branżach automatyki przemysłowej, a dzięki temu ekonomicznie sprawdza się w licznych projektach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu IM 318 - 6ES5318-3UA11

6ES5318-3UA11 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy moduł interfejsu o konstrukcji opracowanej specjalnie z myślą o użyciu w zautomatyzowanych obszarach systemu. Zastosowanie tego kontrolera zdecydowanie ułatwia sprawne przeprowadzanie prac w bardzo specyficznych dziedzinach. Udostępniany na specjalne zamówienie element dla sterowników programowalnych Siemens S5 ułatwia ekonomiczne inicjowanie najistotniejszych cyklów linii sterownika.

Zalety i korzyści

Moduł interfejsu proponowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową funkcjonuje z praktycznymi produktami z generacji PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Seria zawiera wyjątkowo różne w zakresie konstrukcyjnym rozwiązania. Poszczególne urządzenia Siemens SIMATIC S5 przykuwają uwagę tym, że otrzymały odpowiednio przystosowane szerokości montażowe, wysokości montażowe obudów, dane obliczeniowe, a także zasoby pamięci.

Funkcje i dane techniczne

Dla generacji S5 firmy Siemens można kupić również dostosowane produkty, do których zaliczamy wielokierunkowe moduły wejściowe i wyjściowe, złącza komunikacyjne, adaptery, dodatkowe przekaźniki, karty pamięciowe, moduły modemu, zasilacze, moduły licznikowe, a do tego także szafy montażowe. Platforma programistyczna do pracy i konfiguracji produktów SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w prawidłowej konfiguracji produktowej. PLC z taką konfiguracją nadal z powodzeniem mogą być używane w obiektach automatyzacji, których nie poddano modernizacji do sterownika Siemens w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5318-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt