SIEMENS Simatic S5 - 6ES5318-8MA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5318-8MA12

6ES5318-8MA12 jest oferowanym na zamówienie modułem interfejsu 318 dla ET 100U, wyposażonym we wtyczkę. Sprzęt dostępny w naszym asortymencie jest częścią układów programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens. Produkt sprzedawany w sklepie Magsteron posiada specyfikację techniczną specjalnie zaprojektowaną do wdrażania działań sterowniczych w segmencie automatyki, a dzięki temu wyjątkowo wydajnie wykonuje pracę w przemysłowych procesach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu 318 - 6ES5318-8MA12

6ES5318-8MA12 jest numerem katalogowym modułu interfejsu o charakterystyce dostosowanej względem specyfiki zautomatyzowanych segmentów branży. Funkcjonalność technologiczna tego produktu pozwala na w pełni skuteczne przeprowadzanie operacji sterownika w standardowych strefach automatyki. Udostępniany na specjalne zamówienie model przeznaczony dla kontrolerów S5 marki Siemens umożliwia bezpieczne przeprowadzanie wymagających działań PLC.

Korzyści i specyfikacja

Moduł interfejsu udostępniany na specjalne zamówienie w naszym sklepie możesz stosować z pozostałymi produktami wchodzącymi w skład serii sterowników S5 marki Siemens. Linia ta oferuje w dużej mierze odmienne pod względem konstrukcyjnym programowalne sterowniki logiczne. Dostarczane rozwiązania SIMATIC S5 marki Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały indywidualnie dopasowane rozmiary montażowe obudów, architektury obliczeniowe czy zasoby pamięciowe.

Parametry i możliwości

W kategorii SIMATIC S5 firmy Siemens udostępniliśmy przydatne produkty, jakimi są chociażby elastyczne moduły wejść i wyjść, komunikacyjne złącza, moduły adapterów, przekaźniki, karty Micro SD, moduły modemu, moduły do zasilania, moduły licznikowe czy też szafy montażowe. Środowisko do pracy i parametryzacji programowalnych sterowników S5 marki Siemens to STEP5 w dostosowanej technologicznie specyfikacji konfiguracyjnej. Komponenty o takich parametrach nadal efektywnie znajdują się w eksploatacji w obszarach automatyzacji, które nie zostały poddane aktualizacji do sterownika Siemens w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5318-8MA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt