SIEMENS Simatic S5 - 6ES5318-8MC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5318-8MC11

6ES5318-8MC11 - takim numerem odznacza się moduł interfejsu PROFIBUS DP/FMS w wersji IM 318 C dla ET 200U. Produkt oferowany w naszym asortymencie wyprodukowano dla konstrukcji sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Model ten uzyskał specyfikację techniczną opracowaną do inicjowania procesów sterowniczych w przemyśle, w wyniku czego wyjątkowo produktywnie będzie funkcjonować w różnych projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu IM 318 C - 6ES5318-8MC11

6ES5318-8MC11 - pod takim numerem znajduje się moduł interfejsu o budowie dobranej specjalnie do parametrów licznych segmentów branży przemysłowej. Zastosowanie w praktyce tego elementu zdecydowanie ułatwia błyskawiczne doprowadzanie działań sterowniczych w wielu standardowych strefach automatyki. Dostępny w asortymencie naszego sklepu model sprzętu linii kontrolerów Siemens S5 optymalizuje zgodne z wytycznymi wdrażanie projektów PLC.

Zalety i korzyści

Moduł interfejsu oferowany w naszym sklepie może współpracować z wyjątkowo wieloma rozwiązaniami z serii produktów S5 firmy Siemens. Podkategoria ta zawiera zaskakująco zróżnicowane w zakresie technicznym sterowniki. Dostępne CPU S5 firmy Siemens mają bardzo różne wymiary instalacyjne obudowy, jednostki obliczeniowe lub też pamięć roboczą.

Parametry i dane techniczne

Dla podkategorii Siemens S5 możesz kupić również przydatne urządzenia, jakimi są wszechstronne moduły wejścia i wyjścia, złącza komunikacyjne, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy, moduły zasilacza, moduły liczników bądź też szafy montażowe. Aplikacja do kreowania i modyfikowania programów sterowników S5 marki Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej edycji konfiguracyjnej. CPU w tej edycji wciąż są eksploatowane w strefach branżowych, których nie aktualizowano do sterownika Siemens S7. Moduł interfejsu dostępny w naszej ofercie nie jest już produkowany przez firmę Siemens, dlatego w tym momencie możemy dostarczyć jego wersję używaną na życzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5318-8MC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt