SIEMENS Simatic S5 - 6ES5318-8MC12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5318-8MC12

6ES5318-8MC12 jest sprzedawanym w sklepie Magsteron modułem interfejsu IM 318-C, który jest używany do realizacji połączeń Slave poprzez ET 200U i PROFIBUS DP/FMS. Proponowany przez nas sprzęt stanowi rozwiązanie z kategorii kontrolerów SIMATIC S5. Sprzedawany produkt zaopatrzono w konstrukcję techniczną opracowaną specjalnie do inicjowania procesów sterowniczych w środowiskach automatyki, dzięki czemu może pracować w pełni produktywnie w najtrudniejszych operacjach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu IM 318-C - 6ES5318-8MC12

6ES5318-8MC12 to produkt, którym jest moduł interfejsu wyposażony w funkcjonalność techniczną odpowiednią dla budowy technologicznej przemysłowych linii branżowych. Konstrukcja mechaniczna oferowanego przez nasz sklep internetowy Magsteron sprzętu znacząco przyspiesza efektywne doprowadzanie działań sterownika w rozmaitych zakładach. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie sprzęt z serii PLC SIMATIC S5 zapewnia efektywne wykonywanie najróżniejszych czynności linii sterowniczych.

Specyfikacja i zalety

Moduł interfejsu oferowany na zamówienie przez nasz sklep Magsteron pozostaje zgodny z najbardziej uniwersalnymi urządzeniami generacji produktów SIMATIC S5. Linia ta zawiera odpowiednio dostosowane technicznie podzespoły. Wybrane jednostki CPU S5 firmy Siemens otrzymały bardzo zróżnicowane gabaryty obudów, parametry procesora czy też roboczą pamięć.

Funkcjonalności i dane techniczne

W technologii S5 marki Siemens dostępne są przydatne moduły, jak np. rozbudowujące moduły wejścia i wyjścia, moduły ułatwiające komunikację, adaptery, przekaźniki, karty Micro SD, karty modemowe, moduły zasilaczy, moduły liczników bądź też zestawy montażowe. Platforma programistyczna do pracy i konfiguracji programowalnych sterowników S5 to STEP5 w optymalnej odsłonie produktowej. CPU tej generacji wciąż skutecznie znajdują się w użyciu w strefach przemysłowych nierozbudowanych do odsłony S7. Moduł oferowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową nie pozostaje aktualnie rozwijany przez producenta, a tym samym jesteśmy w stanie zaproponować go jedynie w odnowionej wersji z drugiej ręki.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5318-8MC12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt