SIEMENS Simatic S5 - 6ES5321-5CA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5321-5CA12

6ES5321-5CA12 to oferowany w sklepie Magsteron produkt dla serii sterowników programowalnych S5 firmy Siemens w systemie automatyki SIMATIC. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym podzespół posiada konstrukcję techniczną dobrze dopasowaną do kontrolowania operacji w środowisku przemysłowym, dlatego w stu procentach bezpiecznie wykonuje pracę w najbardziej nietypowych zakresach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - 6ES5321-5CA12

6ES5321-5CA12 jest produktem opracowanym zgodnie z charakterystyką wielu specjalistycznych zakładów branży przemysłowej. Budowa mechaniczna proponowanego aktualnie przez nasz sklep internetowy rozwiązania pozwala na profesjonalne inicjowanie operacji sterowniczych w bardzo wymagających strefach automatyki. Oferowany na specjalne zamówienie podzespół wyposażenia z podkategorii logicznych sterowników Siemens SIMATIC S5 optymalizuje zgodne z wytycznymi obsługiwanie specjalistycznych zadań PLC.

Specyfikacja i korzyści

Produkt dostarczany na zamówienie w naszym sklepie jest zgodny z dedykowanymi komponentami z generacji programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens. Kategoria zawiera zaskakująco odmienne technologicznie modele. Wyprodukowane jednostki centralne SIMATIC S5 uzyskały w większości różne głębokości, szerokości i wysokości obudowy, możliwości procesora, a także pojemność pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

W dziedzinie SIMATIC S5 tego cenionego producenta proponowane są liczne rozwiązania, jak na przykład dołączane moduły wyjścia i wejścia, moduły do komunikacji, adaptery, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, modemy internetowe, moduły do zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe bądź też szafy montażowe. Narzędzie inżynierskie do konfiguracji programowalnych sterowników PLC S5 marki Siemens to STEP5 w zgodnej odsłonie konfiguracyjnej. Modele starszej generacji nierzadko nadal są używane w obszarach automatyki przemysłowej, które nie zostały poddane aktualizacji do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7. Oferowany produkt jest dostępny w wersji z rynku wtórnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5321-5CA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt