SIEMENS Simatic S5 - 6ES5322-0AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5322-0AA11

6ES5322-0AA11 jest numerem katalogowym adaptera interfejsu CP 525. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym element wywodzi się z systemu sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Podzespół proponowany w sklepie Magsteron jest zaopatrzony w specyfikację technologiczną zaprojektowaną specjalnie do inicjowania procesów sterowniczych w warunkach zakładowych, dzięki temu w stu procentach dobrze może spełniać działania w najbardziej niestandardowych systemach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - adapter interfejsu CP 525 - 6ES5322-0AA11

6ES5322-0AA11 - takim numerem katalogowym wyróżnia się adapter interfejsu o specyfikacji technicznej dobranej specjalnie do parametrów przemysłowych aplikacji systemowych. Budowa mechaniczna proponowanego aktualnie w naszym sklepie z automatyką przemysłową modelu pozwala na bezpieczne wdrażanie działań w różnych obiektach. Proponowany podzespół z edycji sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens optymalizuje sukcesywne wykonywanie programów i aplikacji.

Korzyści i specyfikacja

Adapter interfejsu udostępniany przez nasz sklep jest przystosowany do pracy z licznymi różnymi podzespołami z edycji logicznych sterowników programowalnych S5. Seria ta zawiera w dużym stopniu różne w zakresie technologicznym CPU. Wyprodukowane programowalne sterowniki PLC S5 uzyskały odpowiednio przystosowane wersje instalacyjne obudów, systemy scalone, a także wysokość pamięci.

Funkcjonalności i możliwości

Dla systemu SIMATIC S5 można zakupić zróżnicowane rozwiązania, jak między innymi dołączane moduły wejścia i wyjścia, moduły do komunikacji, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemowe, moduły zasilające, moduły liczników, a do tego zestawy instalacyjne. Inżynieryjne narzędzie do parametryzacji sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w prawidłowej konfiguracji produktowej. Jednostki tej generacji często nadal są używane w obszarach obiektu, których nie zaktualizowano do sterownika Siemens w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5322-0AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt