SIEMENS Simatic S5 - 6ES5323-0AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5323-0AA11

6ES5323-0AA11 - takim numerem charakteryzuje się adapter interfejsu 525 CP. Oferowany w sklepie Magsteron model to rozwiązanie należące do struktury kontrolerów S5 firmy Siemens. Dostępny w naszym sklepie komponent uzyskał konstrukcję dopasowaną do kontrolowania działań w otoczeniu automatyki, dlatego tym samym w stu procentach skutecznie pracuje w rozmaitych obszarach zakładów przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - adapter interfejsu - 6ES5323-0AA11

6ES5323-0AA11 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono adapter interfejsu o budowie pod względem konstrukcyjnym przystosowanej do specyfikacji technologicznych najliczniejszych zakładów. Użycie w praktyce tego kontrolera pozwala na w pełni wydajne uruchamianie działań sterownika w zróżnicowanych obszarach automatyki. Prezentowany w asortymencie naszego sklepu komponent wyposażenia PLC Siemens S5 gwarantuje bezpieczne realizowanie licznych programów i aplikacji w układzie.

Specyfikacja i zalety

Adapter interfejsu dostarczany na zamówienie przez sklep Magsteron będzie przystosowany do współpracy z licznymi urządzeniami rodziny urządzeń Siemens S5. Linia ta obejmuje bardzo niestandardowe pod względem jakościowym programowalne sterowniki logiczne. Sprzedawane warianty S5 firmy Siemens przykuwają uwagę tym, że uzyskały indywidualnie dostosowane wysokości, głębokości i szerokości instalacyjne obudów, możliwości procesora oraz pamięć na program.

Funkcjonalności i dane techniczne

W standardzie SIMATIC S5 znajdują się rozmaite akcesoria, takie jak załączane moduły wyjść i wejść, moduły ułatwiające komunikację, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty Micro SD, moduły modemu, moduły zasilaczy, moduły liczników oraz szyny montażowe. Platforma inżynieryjna do kreowania i modyfikowania programów programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie specyfikacji produktowej. Artykuły z wycofanej serii nieustannie sprawdzają się w obszarach przemysłu niepoddanych unowocześnieniu do wariantu SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5323-0AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt