SIEMENS Simatic S5 - 6ES5324-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5324-3UA11

6ES5324-3UA11 to sprzedawany w naszym sklepie moduł interfejsu IM 324R dla sterowników 115H i 155H. Dostępny w naszym sklepie wariant przynależy do struktury kontrolerów SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzedawany w sklepie Magsteron element otrzymał budowę zoptymalizowaną do realizacji procesów w obszarze przemysłu, w wyniku czego idealnie będzie się sprawdzać w najtrudniejszych obszarach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu IM 324R - 6ES5324-3UA11

6ES5324-3UA11 jest dostępnym w sklepie Magsteron modułem o konfiguracji pod kątem mechanicznym odpowiednio przygotowanej względem specyfiki wielu segmentów branży przemysłowej. Budowa tego kontrolera umożliwia całkowicie specjalistyczne wykonywanie prac sterowniczych w wyjątkowo zróżnicowanych środowiskach automatyki. Przedstawiany przez nas model dla systemu programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens ułatwia ekonomiczne realizowanie cykli PLC.

Korzyści i zalety

Moduł interfejsu udostępniany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron może działać z wieloma innymi produktami dedykowanymi dla logicznych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. Układ ten zawiera zaskakująco zróżnicowane w zakresie konstrukcyjnym programowalne sterowniki logiczne. Udostępnione CPU SIMATIC S5 firmy Siemens odznaczają się tym, że mają bardzo różne szerokości montażowe, wysokości montażowe konstrukcji obudowy, układy scalone i rozmiary pamięci.

Funkcje i dane techniczne

W edycji S5 dostarczane są najróżniejsze elementy, jak np. uniwersalne moduły wejścia i wyjścia, złącza komunikacyjne, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemowe, moduły zasilaczy, moduły licznikowe, jak również szyny instalacyjne. System do tworzenia programów programowalnych sterowników PLC S5 marki Siemens to STEP5 w dostosowanej technologicznie edycji. Produkty z tej linii nadal efektywnie są użytkowane w zakładach, których nie rozbudowano do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5324-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt