SIEMENS Simatic S5 - 6ES5324-3UR11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5324-3UR11

6ES5324-3UR11 - taki numer katalogowy otrzymał moduł interfejsu IM 324R dla jednostek 115H/155H. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym podzespół stanowi rozwiązanie z edycji sterowników logicznych S5. Komponent oferowany w sklepie Magsteron ma konstrukcję techniczną odpowiednią do wdrażania procesów w środowiskach zakładowych, dlatego tym samym w pełni wydajnie może się sprawdzić w zróżnicowanych zastosowaniach z zakresu automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu IM 324R - 6ES5324-3UR11

6ES5324-3UR11 to numer katalogowy dla modułu interfejsu o funkcjonalności dobranej specjalnie do budowy technologicznej najróżniejszych aplikacji systemowych. Jakość zamawianego w naszym sklepie produktu pozwala na skuteczne przeprowadzanie programów kontrolera PLC w specyficznych obszarach. Oferowany model sprzętu z serii logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia sukcesywne wdrażanie najróżniejszych aplikacji systemów automatyki.

Specyfikacja i zalety

Moduł interfejsu udostępniany na specjalne zamówienie w naszym sklepie internetowym wykazuje kompatybilność z wieloma funkcjonalnymi częściami odsłony produktów Siemens SIMATIC S5. System ten uwzględnia zaskakująco różniące się od siebie technicznie sterowniki. Poszczególne jednostki centralne marki Siemens wyróżniają się tym, że mają odpowiednio dopasowane gabaryty montażowe obudowy, dane procesora lub pamięć roboczą.

Funkcjonalności i dane techniczne

Moduł udostępniany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron bezpiecznie może realizować funkcje z dodatkowymi produktami. W linii Siemens SIMATIC S5 możesz znaleźć zróżnicowane urządzenia, którymi są rozszerzające moduły wejść i wyjść, moduły do komunikacji, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemowe, moduły zasilające, moduły liczników, a także szyny instalacyjne. Platforma inżynierska do modyfikacji programów programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej specyfikacji produktowej. Sprzęty w tym wykonaniu wciąż wydajnie mogą działać w obszarach przemysłu niepoddanych aktualizacji do SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5324-3UR11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt