SIEMENS Simatic S5 - 6ES5326-0AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5326-0AA11

6ES5326-0AA11 zaprojektowano jako monitor BUS dla systemu SIMATIC. Dostępny w naszym sklepie element zaprojektowano dla serii sterownika programowalnego PLC SIMATIC S5. Dostępny element zwraca uwagę poprzez budowę zaprojektowaną do eksploatacji w środowisku przemysłowym, dzięki czemu tym samym zaskakująco dobrze sprawdza się w procesach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - monitor BUS - 6ES5326-0AA11

6ES5326-0AA11 to sprzedawany przez nas monitor BUS, który posiada specyfikację odpowiednio zoptymalizowaną względem budowy technologicznej wielu rozmaitych systemów branżowych. Konstrukcja oferowanego modelu gwarantuje błyskawiczne wykonywanie prac sterowniczych w specjalistycznych obszarach automatyki. Dostępny w naszym sklepie na zamówienie podzespół wyposażenia z generacji programowalnych sterowników logicznych S5 gwarantuje skuteczne wykonywanie specjalistycznych aplikacji układu.

Specyfikacja i zalety

Monitor BUS dostępny na zamówienie w naszym sklepie internetowym z automatyką przemysłową funkcjonuje z uniwersalnymi komponentami zaliczanymi do sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5. Kategoria ta zawiera w wyraźnej mierze dostosowane technicznie komponenty. Skatalogowane CPU S5 marki Siemens zwracają uwagę tym, że posiadają specjalnie dopasowane głębokości, szerokości i wysokości montażowe technologii obudowy, rdzenie procesora lub ilość pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

W podkategorii S5 firmy Siemens możesz zakupić specjalistyczne akcesoria, takie jak m.in. kompatybilne moduły wyjścia i wejścia, moduły komunikacyjne, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięciowe, karty modemowe, moduły do zasilania, moduły pomiarowo-zliczające oraz zestawy montażowe. Aplikacja do programowania i parametryzacji PLC SIMATIC S5 to STEP5 w prawidłowo dobranej edycji. Programowalne sterowniki logiczne w tej technologii czasami są użytkowane w strefach przemysłu, które ostatecznie nie zostały zaktualizowane do nowszych odsłon sterownika PLC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5326-0AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt