SIEMENS Simatic S5 - 6ES5330-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5330-8MA11

6ES5330-8MA11 to sprzedawany w naszym sklepie internetowym moduł diagnostyczny dla jednostek 90U, 95U, 100U, ET 100U i ET 200U. Sprzęt oferowany w naszym asortymencie pozostaje rozwiązaniem z edycji sterownika programowalnego Siemens SIMATIC S5. Oferowany element zaopatrzono w technologię specjalnie dobraną do wykonywania działań w środowiskach przemysłowych, a dzięki temu bez żadnych problemów pracuje w wielu obszarach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł diagnostyczny - 6ES5330-8MA11

6ES5330-8MA11 to oferowany na zamówienie moduł diagnostyczny o konfiguracji technicznej dopasowanej do konstrukcji szeregu systemów. Wykorzystanie tego akcesorium zdecydowanie ułatwia stuprocentowo wydajne uruchamianie projektów sterownika w wymagających obszarach automatyki przemysłowej. Sprzedawany na specjalne zamówienie komponent wyposażenia systemu sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 umożliwia skuteczne wdrażanie zróżnicowanych procesów i aplikacji w układzie.

Specyfikacja techniczna

Moduł diagnostyczny oferowany na zamówienie przez nasz sklep będzie sprawnie pracować z licznymi produktami odsłony programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens. Standard ten zawiera niestandardowe w zakresie konstrukcyjnym CPU. Oferowane jednostki S5 Siemens zwracają uwagę tym, że posiadają specjalnie dopasowane rozmiary montażowe konstrukcji obudowy, układy procesorów oraz pamięć RAM.

Funkcjonalności i zastosowania

W standardzie S5 oferujemy również dostosowane rozwiązania, takie jak przykładowo dodatkowe moduły wyjściowe i wejściowe, moduły komunikacji, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, modemy internetowe, źródła zasilania, moduły pomiarowo-zliczające, a ponadto komplety montażowe. Aplikacja do pracy i konfiguracji sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w przystosowanej edycji produktowej. Części wyposażenia z tego układu wciąż z powodzeniem bywają używane w strefach obiektu, które nie zostały zmodernizowane do odsłony Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5330-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt