SIEMENS Simatic S5 - 6ES5332-0AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5332-0AA11

6ES5332-0AA11 to numer, pod którym oferujemy adapter testowy. Dostępny w naszym sklepie internetowym produkt należy do układu sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5. Sprzedawany sprzęt zaopatrzono w konstrukcję technologiczną wyjątkowo dobrze zoptymalizowaną do inicjowania operacji sterowniczych w segmentach przemysłowych, w związku z tym bezpiecznie będzie się sprawdzać w całkowicie zautomatyzowanych obszarach zakładów.

Siemens SIMATIC S5 - adapter testowy - 6ES5332-0AA11

6ES5332-0AA11 - takim numerem katalogowym odznacza się adapter testowy o budowie pod kątem konstrukcyjnym dostosowanej specjalnie do specyfikacji przemysłowych aplikacji systemowych. Zakup dostępnego wariantu pozwala na stuprocentowo wydajne uruchamianie programów PLC w licznych dziedzinach automatyki. Oferowany w naszym sklepie komponent z serii sterowników SIMATIC Siemens S5 przyspiesza efektywne obsługiwanie najbardziej standardowych aplikacji i programów.

Korzyści i specyfikacja

Adapter testowy dostępny na specjalne zamówienie w asortymencie sklepu Magsteron będzie pracować z wieloma innymi elementami systemu programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5. Linia ta obejmuje w wyraźnej mierze zbalansowane w zakresie konstrukcyjnym podzespoły. Dostępne kontrolery Siemens SIMATIC S5 zwracają uwagę tym, że mają przystosowane wymiary instalacyjne konstrukcji obudowy, układ procesora czy pamięć na program.

Parametry i zastosowania

W technologii S5 marki Siemens można znaleźć przydatne akcesoria, jakimi są ponadprogramowe moduły wyjściowe i wejściowe, porty komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, karty Micro SD, modemy, zasilacze dedykowane, moduły pomiarowo-zliczające bądź też szafy montażowe. Oprogramowanie do programowania i parametryzacji PLC S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnej odsłonie. Modele w tym układzie często wciąż bywają używane w obszarach, które nie zostały rozbudowane do nowszych odsłon sterownika PLC. Adapter ten sprzedajemy w wariancie odnowionym na specjalne życzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5332-0AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt