SIEMENS Simatic S5 - 6ES5336-0AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5336-0AA11

6ES5336-0AA11 - takim numerem produktu wyróżnia się wyświetlacz tekstowy z drukarką. Wariant sprzedawany w naszym asortymencie wykonano dla podkategorii sterownika PLC Siemens SIMATIC S5. Komponent proponowany w naszym sklepie internetowym posiada budowę techniczną dobraną do kontrolowania działań sterowniczych w automatyce przemysłowej, dzięki czemu też w stu procentach bezpiecznie pracuje w różnych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - wyświetlacz tekstowy - 6ES5336-0AA11

6ES5336-0AA11 to numer katalogowy wyświetlacza tekstowego, który posiada funkcje dostosowane do wymagań technicznych szeregu aplikacji systemowych. Specyfikacja mechaniczna sprzedawanego przez nasz sklep internetowy sprzętu umożliwia w pełni profesjonalne doprowadzanie pracy PLC w różnych środowiskach automatyki. Proponowany w sklepie Magsteron element generacji sterowników programowalnych S5 pozwala na wydajne wdrażanie najróżniejszych cykli linii sterowniczej.

Korzyści i zalety

Wyświetlacz tekstowy sprzedawany przez nasz sklep będzie pracować z innymi elastycznymi rozwiązaniami z rodziny sterowników programowalnych SIMATIC S5. Linia ta obejmuje w dużej mierze odmienne w zakresie technicznym jednostki CPU. Wybrane kontrolery Siemens S5 odznaczają się tym, że uzyskały odpowiednio dobrane rozmiary obudów, systemy scalone lub pamięć programową.

Funkcje i dane techniczne

Dla rodziny S5 firmy Siemens mamy do zaoferowania zróżnicowane moduły, do których zaliczamy opcjonalne moduły wejściowe i wyjściowe, komunikacyjne porty i interfejsy, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemów, moduły zasilaczy, moduły licznikowe czy też szafy montażowe. Narzędzie inżynierskie do zarządzania programami programowalnych sterowników logicznych PLC S5 Siemens to STEP5 we właściwie dobranej edycji konfiguracyjnej. Komponenty w tej odsłonie nierzadko wciąż są używane w obszarach, których nie rozbudowano do sterownika Siemens w wersji S7. Produkt udostępniany w naszym sklepie nie pozostaje teraz wspierany przez producenta, ale możesz go zamówić w formie używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5336-0AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt